Melissa Benoist

Melissa Marie Benoist

7,1
5 170 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Melissa Benoist

Dziewczyna wprowadza do Glee nutkę świeżości, i głos ma piękny

anika1983

Postać Marley jest naprawdę bardzo sympatyczna. A głos ma rewelacyjny, niewiele jej brakuje do Lei Michele :)

anika1983

Jak dla mnie jest nijaka. Jej postać nic ciekawego nie wnosi, ładnie śpiewa i tyle.

przypalonygarnek

jest ciekawa, a ty się po prostu nie znasz ;)

Blackeys

postać nuda, nijaka, drażniąca :). Blackeys to, że ktoś ma inne zdanie od Ciebie nie znaczy, że się nie zna ;P
mnie Marley okropnie denerwuje. innym może się podobać. chociaż nie mam pojęcia jakim cudem.

92Pina

Piona, mam to samo. Jest nudna jak flaki z olejem, okropnie mnie drażni, wręcz nie mogę na nią patrzeć. W dodatku aktorce marnie idzie wcielanie się w rolę - jej ruchy są jakieś takie nienaturalne. Co do głosu to jak dla mnie nic specjalnego, z Leą Michele nie ma co porównywać.

theHoliday

Zgadzam się. Marley jest strasznie nijaka. Może i jest łada i potrafi śpiewać, ale jak dla mnie jej postać i gra są tak nijakie, że to aż razi. Nic nie wnosi do serialu. A porównanie do Lei.. Cóż.. Brak słów.

Ronnie1008

Podpisuję się rękoma i nogami.
Na początku była bardzo sympatyczna, ale zupełnie nie mieli na nią pomysłu. Albo ma krótkotrwałe zaburzenia odżywiania, albo czasem napomkną o tym, że jest biedna (Sam też jest, ale kto o tym pamięta?), czasem też czuje coś do Rydera, choć zwykle nie.
Cała Lima to klops.
Całe Glee to klops.

Gleek99

Żeby popsuć tak dobry serial.. Co prawda dalej wyczekuje kolejnych odcinków, ale to głównie dla Kurta i Blaine'a. Ale w tym też już się powoli zaczynam gubić. No bo tak: Blaine raz kocha Kurta i chce do niego wrócić, a w innym odcinku ciągnie go do Sama. Mam wrażenie, że reżyser już nie wie co dalej robić..

Ronnie1008

Wiele fanów opuściło serial, bo nie ma Klaine. Ani Klaine, ani Brittany, ani Finchel (tu osobiście nie rozpaczam).
To zabawne, bo Kurt + Sam miało wielu fanów, ale Blaine + Sam romantycznie nikt chyba nie lubi.
A teraz serial został przedłużony.

PS Scenarzyści zaczęli się gubić w drugiej połowie pierwszego sezonu.

Gleek99

Mi już nawet Finchel zaczyna brakować. To znaczy Finn jest tak nijaki, że to aż boli, ale Rachel jest, a raczej była świetna. A od tego sezonu zrobiła się strasznie mdła. Ogólnie postacie wiele straciły..

Ronnie1008

Nie oglądałam z Melissą niczego innego oprócz Glee, więc mam pytanie - czy to rzeczywiście jest mimoza, która nie umie porządnie zagrać, czy tylko taką ma rolę? Co jak co, ale dotychczas jest to najbardziej drażniąca i niepasująca osoba w całym serialu. Mogę słuchać, jak śpiewa, ale nie mogę na nią patrzeć.

Blackeys

kur.wa, to że się z Tobą nie zgadza, nie oznacza że się nie zna. ile Ty masz lat ? 8 ?

przypalonygarnek

Popieram, wg mnie jest strasznie nudna.

anika1983

Zgadzam siew 100 % w końcu postać, którą naprawdę lubię a nie tylko toleruję ;)))

Willow_2

dokładnie piona ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones