Meghan Ory

7,4
1 786 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meghan Ory

Rany. jak mi jej brakuje w serialu. Najfajniejsza postać, a przynajmniej jedna z lepszych znika bez śladu i ani słowa na jej temat.. :(

theszymonfilipiak

dzięki za spoiler

theszymonfilipiak

Zanim dowiedzieli się, że te latające małpy są tak naprawdę zaczarowanymi mieszkańcami Storybrook sporo ich zabili. Ja przynajmniej tak tłumacze sobie nieobecność Ruby w serialu.

Kenoz

ale przecież pojawia się na przyjęciu gdy Śnieżka i Czaruś ogłaszają imię dziecka, więc żyje.

theszymonfilipiak

Po prostu ją zlali jak połowę postaci w tym serialu. Meghan wybrała inny serial, dlatego nie gra już w Once, a oni nie poczuli obowiązku aby jakoś wyjaśnić zniknięcie kapturka, ponieważ w sumie nie mają jak skoro nikt nie może opuścić Storybrook. Szkoda mi, bo była to jedna z lepszych postaci :/

Angel14_2

Ruby pojawiła się w najnowszym odcinku razem z Mulan. :)

QShadowQ

Wiem oglądałam :) Wręcz piszczałam na widok jej i Mulan, szczególnie, że prawdopodobnie to one będą razem, ponieważ w tym sezonie ma być jakis zwiazek lgbt. Ruby nadal cudowna <3

Angel14_2

Heh miałam podobne odczucia gdy ją ujrzałam :D ale coś mi się wydaje, że Mulan będzie z Meridą

Angel14_2

Też się strasznie ucieszyłam, ale jak na razie była tylko w jednym odcinku i znowu zniknęła :/

Angel14_2

Mnie najbardziej bawią murzyni jako rycerze okrągłego stołu, szczerze dawno się tak nie uśmiałem. Ale fakt ona jest fantastyczna a Mulan szczerze nie specjalnie mi jej brakuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones