Megan Follows

Megan Elizabeth Laura Diana Follows

8,7
3 293 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Megan Follows

Tu zagrała genialnie, to jeden z najpiękniejszych filmów, dziwię się, ze Sullivan nie nagrał dalszych losów Ani i Gilberta, myślę, że to dobry pomysł, chyba do niego napiszę emaila:)

MadlenC

3 czesci i wszystkie swietne. ostatnia najgorsza al wiadomo zadko bywa by byla trylogia w calosci piekna :D Anie zagrala fenomenalnie idealnie jak z ksiazki sobie ja wyobrazalem

scinacz

też uważam, że trzecia część jest najgorsza pewnei dlatego, że najbardziej mija się z książką. Ale Megan zawsze pozostanie Anią i lepiej nikt by w tej roli nie wypadł

MadlenC

Wystarczy tych części, jest dobrze tak jak jest. Jak zaczną dokręcac to wszystko popsują. Widziałam Megan Follows w jeszcze kilku rolach, ale dla mnie zawsze będzie Anią:)

alien_2

Dla mnie też zawsze będzie Anią. Teraz już nie dokręcą bo Megan już się zmieniła jest starsza i nie będzie tak wiarygodna w roli Ani

Estemi

Nie chciałabym też żeby kręcili nową wersję z nowymi aktorami. Do głównych ról wzięliby dziewczynę, która grała Hermionę, a do roli Gilberta- Edwarda ze Zmierzchu. Do tego cały film byłby w 3D, a żeby ktoś na niego poszedł do kina zmieniliby całą historię żeby była bardziej dramatyczna i współczesna.

alien_2

Dokładnie tak. Nowe nie zawsze znaczy lepsze.Z reguły wiem, że jak próbują coś reaktywować to nigdy im to nie wychodzi. Więc lepiej zostawić tak jak jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones