Mayim Bialik

Mayim Hoya Bialik

8,3
3 310 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mayim Bialik

dziewczyna kompletnie nie ma gustu...chodzi ubrana,jak żebrak! a przy tym jakaś dziwna jest,ma coś takiego w sobie,co nie pozwala pomyśleć o niej jako o sympatycznej osóbce z tv...

jag0da

najgorsze jest to, że zniszczyła mój ulubiony serial

windu83

TBBT? Mnie również boli, że tam gra.. Niemniej moja miłość do Sheldona zniesie wszystko. Nawet ją.

vanillaessence

Nie zniszczyła serialu jak dla mnie, urozmaiciła go.

Pinto

Też tak uważam. Jeżeli ktoś w tym serialu jest naprawdę irytujący to jest to Aarti Mann (Priya).

Sanderus

Zgadzam się. Amy świetnie dopełniła serial.

Sanderus

Priya to było chyba najgorsze, co się w tym serialu pojawiło -,- Amy jest cudowna. Gdyby się nie pojawiła, to jednak ta postać Sheldona byłaby pokazywana przez wszystkie sezony cały czas tak samo, bez zmian. Kiedy okazuje się, że jednak potrafi.. "posiadać" jakieś uczucia do kogoś innego, to stawia go w całkiem innym świetle i nie robi się to nudne i monotonne ^^

Sanderus

Dokladnie.

Pinto

Zgadzam się:) I jest to jeden z niewielu seriali trzymających poziom.

windu83

Zgadzam sie, nie moge patrzec na tego nudnego paszteta, niech juz ja wywala z serialu.

windu83

A ja ją uwielbiam w serialu :) Moja ulubiona postać poza Sheldonem.

carolotta

Moja też. psiapsióła Penny.

jag0da

a ja dzisiaj oglądałam na TLC jak się nie ubierać i stwierdzam "totalna porażka" jak można nie mieć choć odrobiny gustu....?

TeAmoParaSiempre

można. dla niej ubranie nie jest ważne.
są na tym świecie i tacy ludzie.

a ja ją bardzzo lubię w tbbt ;)

robaczek41

Jeśli chodzi o TBBT, to ja jej na początku nie lubiłam, bo była gorszą kopią Sheldona, ale jej postać ewoluuje i teraz jest super :)

Mers

popieram =)

robaczek41

Też tak myślę. Może dziewczyna nie ma ambicji być słodką modnisią z telewizji.
Wiedzieliście za to, że Mayim ma doktorat z neurologii? Nie tylko gra taką postać w serialu, ale jest nim też w rzeczywistości, poza byciem aktorką. Zdolna i inteligentna, nie musi nadrabiać wyszukanym strojem.

Annkoo90

Ale niestety ludzie postrzegaja przez pryzmat stroju.....To czy jestes zdolny i inteligentny wyjdzie dopiero w rozmowie. A jak ktos jest bezgustnie ubrany wiekszosc osob nawet z nim nie pogada. Nie ma więc szansy wykazac sie inteligencja.... Nietety takie czasy:(

ewcynka16

Tylko co to znaczy bezgustnie? Gusta się zmieniają, pojedziesz do innego kraju i tam moda też wygląda inaczej. Uważam, że każdy powinien nosić to, w czym się czuje dobrze i w czym się sobie podoba. W jednym kręgu ludzi koszulka z wielkim jaskrawym napisem "F**K" byłaby uznana za niesmaczną i wulgarną, w innym, za prowokująca, ciekawą i odważną. Nie dogodzisz wszystkim.

Annkoo90

Zgadzam się z tobą,ale ja mówię o tym,jak ją amerykanie postrzegają...żeby trafić do takiego programu "Jak się nie ubierać" to trzeba mieć powód... no i oczywiście to znajomi ją zgłosili to tego programu,bo im przeszkadzało to jak ona się ubiera,a ja tylko potwierdziłam to co inni już dostrzegli...

jag0da

czy wy macie nasrane czy co? to jak ubiera sie postac amy fahry fowler nie zalezy od niej tylko od tworcow serialu imbecyle... troche sie odkleiliscie

jag0da

Moim zdaniem jej styl był unikalny, a oni to wszystko zepsuli tworząc kolejną tak samo wyglądającą kobietę, która wygląda jak setki innych. Być może nie wyglądała jak sexi cizia , ale czy naprawdę trzeba tak wyglądać żeby być szczęśliwym ?! Była charakterystyczna i to było fajne ! ;)

olka29_92

Czemu niektórzy stracili resztki rozsądku i utożsamiają "styl" Amy ze stylem Mayim? Idiotyzm, skąd w ogóle się biorą takie półmózgi, które nie rozróżniają serialu od rzeczywistości?

an_addict

Dokładnie, też się zastanawiam. Przecież taki jest jej wygląd na potrzeby serialu i wiarygodności postaci. Rozumiem stwierdzenie, że Amy (bohaterka BBT) nie ma gustu, ale co to ma wspólnego z aktorką ją grającą? Uśmiałam się. To tak jakby Nicholsonowi zasugerować zamknięcie się w psychiatryku, bo dobrze gra role psycholi.

Necromancienne

ale ja nie miałam na myśli postaci,,którą ona odgrywa,a ją jako osobę -prywatnie...
program "Jak się nie ubierać" leciał do niedawna na TLC i zazwyczaj udział w nim brały zwykłe amerykańskie kobiety,które do programu zgłaszali znajomi bądź rodzina...tą Mayim zgłosili znajomi,bo nie mogli patrzeć jak ona się ubiera i to byl chyba jedyny wyjątek,gdzie w programie poświęconym zwykłym ludziom udział brała znana osoba...

jag0da

No chyba, że tak. Nie oglądam tego typu programów i za bardzo nie wiedziałam o czym mówisz. Spojrzałam tylko na jej fotki tutaj i jest całkiem znośna z makijażem i kiecką. Piękna nie jest, ale do najbrzydszych nie należy. Wystarczyłoby dobrać odpowiedni strój. Jest ten odcinek gdzieś w internetach? :)

Necromancienne

wiesz co,do niedawna ten odcinek było można zobaczyć na youtube...

użytkownik usunięty
jag0da

jesteś śmieszna. ''(...)jest jakaś dziwna'' A na jakiej postawie to wnioskujesz? Znasz ją? Wiesz bez urazy ale szczytem pustactwa jest dla mnie ocenianie kogoś po wyglądzie. Nie podoba ci się jej postać to nie oglądaj serialu, oglądnij sobie lepiej coś typu Beverly Hills, albo Potkare, tam napewno znajdziesz ludzi stylowych i co za tym idzie -myśląc twoim tokiem myślenia SYMPATYCZNYCH.

no tak...i zaczynamy sprzeczki... po pierwsze,to ja osądziłam ją jako osobę publiczną i raczej znaną większości ludzi i miałam takie prawo,bo skoro ktośdecyduje się na bycie celebrytą to musi liczyć się z tym,że będzie oceniany za każdy ruch itd...zresztą to nie ma znaczenia... tak jak to,że ty obrażasz mnie,chociaż mnie nie znasz....nie jestem pustakiem i nie masz prawa mnie osądzać na podstawie tego,że wyraziłam swoją opinię na temat tej aktorki...
zaskoczę cię,ale nie mam pojęcia co to jest plotkara,a Beverly Hills oglądałam ponad 15 lat temu,więc na nich też się nie wzoruję...
no i jeszcze jedno,ja nie oglądam tego serialu, w którym gra ta Bialik. Powtarzam jeszcze raz! ja oceniłam jej styl ubierania się na podstawie programu,w którym styliści starali się zmienić jej styl ! A jeśli nie widziałaś tego programu,to nie masz pojęcia o co mi chodziło,więc proszę...nie wypowiadaj się

jag0da

http://www.sheldonsfans.com/quote-460-how-many-likes-for-them.html tutaj wygląda całkiem nieźle :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones