Maya HawkeIII

Maya Ray Thurman-Hawke

7,9
6 025 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maya Hawke

Zakochałem się w jej postaci w 3 sezonie. Zdecydowanie moja ulubiona postać sezonu jak i jedna z ulubionych ogólnie (w TOP 5). Piękna, twarda, sarkastyczna, zabawna, idealny typ kobiety <3 mam nadzieję że dostanie więcej czasu w 4 sezonie.

Rrouge

Pełna zgoda. Mam podobne odczucia. Dodatkowo jedna z najładniejszych postaci kobiecych w tym serialu. Jest sliczna, z takimi fajnymi piegami :)

ZwiastunNocy

Mi się właśniej jej uroda kompletnie nie podoba, ale aktorsko jest mocna

Rrouge

4 sezonu nie bedzie mordeczko :)

tirurirufikimiki

Jak nie będzie skoro już oficjalnie ogłosili, że zdjęcia ruszają tej jesieni?

DeenWelt

Potwierdzone, że będzie, ale nie wiadomo kiedy. Dodatkowo teraz przez wirusa i przez tą całą epidemie na pewno się opóźni.. Widziałem kiedyś gdzieś info, że nawet miało być 5 sezonów, niestety teraz oni nie są już dziećmi, mają oko 18lat i za nim dokończą sezon 4 to głowne postaci będą już mieć oko. 20lat. Sezon 4 na pewno powstanie, ale czy 5... To już w to wątpię niestety :(

Rrouge

I ma piękny śmiech.

Rrouge

Perełka 3-go sezonu. I w ogóle odkrycie aktorskie.

Rrouge

Piękna kobieta.

Rrouge

Bardzo mi się podobała w 3 sezonie. Miała w sobie to coś, taka trochę łobuziara. W 4 sezonie jak jest trochę starsza już nie jest taka atrakcyjna moim zdaniem a szkoda.

Robson293

Dla mnie cały czas przepiękna :D

Rrouge

Podpisuję się. Jak jestem jak najdalej od wpychania dzieci sławnych rodziców gdzie się da - ta dziewczyna naprawdę ma talent. Jest tak swobodna, tak naturalna, cudowna. W dodatku pięknie śpiewa. Fajnie, że nie wszystkie latorośle kończą w dragach, alko i jedyne co im wychodzi to wydawanie kasy rodziców. Trzymam kciuki za Mayę. Pracowita, skromna panna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones