Max Irons

Maximilian Paul Diarmuid Irons

7,5
5 176 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Max Irons

Przepraszam fanki Maxa z gory. Reklama glosila 'Nowy Edward przyjechal do miasta'. To aluzja do
wampira Edwarda ze Zmkerzchu. I choc oczywiscie wolę Edwarda IV, to przyjechac on sobie mógł
nie do palacu lecz do secend handu. Maxa kojarzę tylko z filmow zmierzcho podobnych np. Intruz i
Dziewczyna w czerwonej pelerynie. W TWQ wydawalo mi sie ciagle że poszukuje wilkolaka nie
zdrajcy korony. Facet ktory mial przywlec przed ekarany dziewczyny i oczywiscie to zrobil jest dla
mnie przeslodzonym karmelkiem. I wcale nie wyglada na mlodszego od George'a w serialu.
Krytykom niempodobaly sie w The White Queen stroje. Mlim zdaniem nie byly tak barwne jak na
Filarach Ziemi czy The Borgias ale oddawaly epokę. Zauwazylam tez ze zostaly lekko
unowoczesnilne zwlaszcza stroje męskie. I o ile na Davidzie Oakesie czy Aneurinie Barnard
wygladaly jak na prawdziwych ksiazetach, mlody Irons wygladal tak jakby wyszedl prosto z Zary.
Wiec sadze ze wyglad kkncowy kostiumow zalezy od gry aktorow. Przykro mi dla mnie Max Irons
tylko 4/10. W sumie szoda bo lubię i szanuję ojaca.

justyna_bo_33

Ale widze go w roli Christiana w 50 twarzach Greya. Moze po prostu gatunek historyczny jest nie dla niego.

justyna_bo_33

Rzeczywiście idealnie pasowałby na Grey'a, jest bardzo przystojny ;-)

justyna_bo_33

Max jest przystojny i to mega ale to nie powód żeby grał Greya i rozbieral się przed kamerą...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones