Mauricio Hénao

6,7
189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mauricio Hénao

czy zagrał kiedyś w jakiejś telce główną rolę ??

sylusiaaa

Widzę, że nie. Taki przystojny super chłopak i gra jakieś małe role, a tacy jak Zepeda, Zurita, Fernandez grają protagonistów.... To zakrawa na skandal

Edi13

szkoda bo z chęcią bym go zobaczyła w głównej roli :)

sylusiaaa

Ja też. Jeden z przystojniejszych facetów w latinowoodzie:)

Edi13

Zepeda i Zurita jeszcze są do przyjęcia, ale na przykład Jose Ron i Gabriel Soto to już totalne porażki.

Ale Mauricio jest od nich wszystkich młodszy więc pewnie wszystko przed nim. W sumie w Niewinnej Intrydze i DDE nie miał znów takich małych ról.

marjo

I tu się nie zgodzę, bo wg mnie Jose Ron jest bardzo przystojny i zdecydowanie powinien grać protagonistów. A i Soto nie jest zły, choć mi się nie podoba. Zuritę jeszcze przełknę, bo nadrabia młodością, ale Zepeda powinien grać villanów, zdecydowanie lepiej mu to wychodzi.

sylusiaaa

2 rok z rzedu mozna Mau ogladac w narco serii Señora Acero2 & Señora Acero3 La Coyote i fascynuje mnie coraz ciekawszy jest watek #Pepote ( José Ángel Godoy)

sylusiaaa

Mała aktualizacja - w "Mi familia perfecta" nie dość, że prot, to jeszcze taaaakie ciacho! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones