Mauricio Hénao

6,7
189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mauricio Hénao

Marnuje się chłopak. Z takimi warunkami powinien grać same główne role. "Burzę" oglądam już tylko dla niego

Edi13

Rzeczywiście jest przystojny ;)
Fajnie, że pojawił się w "Burzy".
Podoba mi się, jak traktuje Magdalenę i jak na nią patrzy.

Vanessa100

No jest przystojny. :D Bardziej mi się podoba niż tamci dwaj "od Mariny". Też zwróciłam uwagę na to jak patrzy na Magdalenę. Musi być dobrym aktorem, że tak wiarygodnie mu to wychodzi... Mam nadzieję, że o wiele bardziej rozwiną wątek Magdaleny bo jest dla mnie najciekawszy w tym serialu.

_unico_me_

Mnie osobiście podobają się wszyscy trzej - Damian, Hernan i Valentin.
Jednak Damian i Hernan już mi trochę spowszednieli, a Valentin jest nowy i obecnie wątek jego i Magdaleny najbardziej mnie ciekawi.
Mam nadzieję, że będzie więcej scen z Valentinem.

Vanessa100

Też mam taką nadzieję. Widać, że Magdalena nie jest Valentinowi obojętna, a dzisiaj tak ją potraktował...

Edi13

Też zdziwiło mnie jego zachowanie. Jakoś nie widać było, żeby wyrywał się z tego pocałunku, a potem zrzuca wszystko na nią i mówi "chyba źle mnie zrozumiałaś".
Fakt, że terapeuta zakochany w pacjentce to rzeczywiście złamanie etyki, ale zasady zasadami a życie życiem :D Tym bardziej, że to telenowela :D Gdzie miłość pokonuje wiele przeszkód :D

Vanessa100

Pewnie i tu miłość zatriumfuje, ale wkurzył mnie wczoraj swoim zachowaniem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones