Maura Tierney

Maura Lynn Tierney

7,4
4 946 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maura Tierney

Kochana Abby ;D

użytkownik usunięty

nic dodac, nic ując - Abby, którą gra w ER jest czarująca - a to bez wątpienia zasługa Maury ;D

Czasami, kiedy ogladam ER (obecnie ogladam sezon 8) mam wrazenie, ze serial jest wlasnie o Abby, ze to wlasnie Abby potrafi przekazac cala esencje tego serialu. Jedna z najbardziej charyzmatycznych kreacji, skromna i niezwykle silna postac. Moim zdaniem Abby posiada cechy idealu kobiety.

w serialu czasem wydawała się dziwna ale właśnie to było coś co mnie przyciągało bo chciałam wiedzieć więcej i więcej :D a w ogóle jak na swój wiek to ładnie wygląda :))

allforu

To co piszecie to prawda. Jak na 44 lata to wyglada... oj ladnie :))).
Zycze szybkiego powrotu do zdrowia. Jedna z nielicznych aktorek, ktorym nie odbija palma... 0 operacji plastycznych etc. Prawdziwa kobieta, na pewno nie jeden chcialby miec taka kobieta u swojego boku. Szkoda, ze Ja spotkala choroba. Zawsze tak jest, ze cos takiego spotyka normalnych ludzi, a deb*le zyja dluga i szczesliwie.
pozdrawiam.

użytkownik usunięty

Zgadzam sie z Wami. Maura jest przecudowna! Gdybym byla facetem ozenialabym sie z Nia. Jest jedyna w swoim rodzaju.

Gdybys byla facetem to bys sie z nia ozenila? :P
Niestety mamy pecha (faceci) dziela nas tysiace kilometrow, wiek i to, ze nie wiemy nawet gdzie mieszka na co dzien, bynajmniej ja nie wiem.:].

użytkownik usunięty
darkarol

Tak:D wiem ze moze to dziwne co napisalam, ale Maura jest nietuzinkowa. Chcialabym miec taka przyjaciolke.

Jak każdy z nas;D. Abby z ER wymiata;))






(za krótki)

a ja chcialbym chociaz raz w zyciu ja spotkac, w miare realne spojrzenie (: Lata czesto do Wloch i Irlandii(ma wille w Los Angeles i apartament w Nowym Jorku), czemu nie wpadnie do Polski?? W sumie to sie nie dziwie jak tu wladza to komunisci i zlodzieje. Ponad 6 miliardow ludzi na ziemi a ja sie urodzilem w jakies czarnej dziurze w Polsce :(. Tyle stron jest o niej, ale zadnej konkretnej, i tak na tej prawdziwej jej stronie nie zobaczy to co pisza fani, admini pokazuja moze jej 3% email'ow. Koncze te glupie technikum, (jeszcze rok) i jade ja szukac <lol>. Ktos chetny ^^ ?? :] Pisze serio, ja chce zobaczyc ja zdrowa... bo .. az szkoda bedzie taka Kobiete zakopywac :(.

darkarol

Udały sie poszukiwania? ;)

aggeta

"Kochana Abby" chyba najlepiej określa postać graną w ER. Taka po prostu ciepła i serdeczna, na forum ER na filmwebie można ją jednak znaleźć w rankingach 'najmniej lubianych' jako mało wyrazistą. Nie podzielam tej opinii, jak dla mnie jest w sam raz, nie za bardzo skryta ale i nie 'męcząca' wraz ze stopniowym uzewnętrznianiem się, w dodatku dziewczyna spełniająca swoje powołanie :) Po prostu kochana, do tego bardzo podoba mi się jej buzia ;]

Ta postać jest najbardziej głupia i irytująca w całym serialu E R

Prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones