Matt LeBlancI

Matthew Steven LeBlanc

9,2
10 131 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt LeBlanc

największą karierę z całęj szóstki "Przyjaciół" zrobiła Jenifer Aniston i Courtney Cox.

maciekb80

ale i tak jest moim ulubionym aktorem, po Friendsach i Joey :D mógłbym ogladać go ciagle :D

galonpzw

w sensie Matt :D

maciekb80

schwimmer zrobił najwieksza kariere. Produkuje filmy, kręci, pisze scenraiusze i gra w roznych produkcjach. Aninston tylko komedie romantyczne, a Cox grala tylko w kilku produkcjach i w sumie ludzie pamietaja ja tylko z krzyku i ewentualnie z ace ventury.

emu_

odnośnie Courtney to polecam film "Listopad" Courtney w roli głównej , zupełnie innej od dotychczasowych. Nota bene Cox również jest producentem ma swój własny serial za który otrzymała nominację do złotych globów.

maciekb80

napewno zobacze, zwłaszcza film, istotnie opis jest interesujacy!

emu_

jakbyś nie znalazł tego filmu w sieci , daj znać dam ci namiary.Bo ja szukałem dość długo zanim się skapnąłem gdzie go można zobaczyć.

maciekb80

A Mathew Perry? Chyba zrobił większa karierę niż Cox.

heniek726

Gdzie? Zobacz sobie biografie Cox i nie mówię tu o "Przyjaciołach " czy 'krzyku" ale innych bardziej ważnych produkcjach na czele z filmem 'Listopad" gdzie zagrała mega inaczej od dotychczasowych ról.Zobacz sobie film "Rysopis mordercy 2" gdzie bardzo przekonująco gra niewidomą ofiarę gwałtu czy film "Niebieska pustynia" .No i jako jedyna z całęj szóstki produkuje swój własny serial "Miasto kocic" za który była nominowana do złotego globu , no i oczywiście z całej szóstki przed występem w 'przyjaciołach była najbardziej znana.A tyle zarabia
Listopad (November) 2004, zarobki: $150,000
3000 mil do Graceland (3000 Miles to Graceland) 2001, zarobki: $7,500,000
Krzyk 3 (Scream 3) 2000, zarobki: $7,000,000
Krzyk 2 (Scream 2) 1997, zarobki: $5,000,000
Wbrew przykazaniom (Commandments) 1997, zarobki: $1,000,000
Krzyk (Scream) 1996, zarobki: $1,000,000
Ace Ventura: Psi detektyw (Ace Ventura: Pet Detective) 1994, zarobki: $200,000
Władcy wszechświata (Masters of the Universe) 1987, zarobki: $50,000

maciekb80

Ok, ok chyba masz racje. Po prostu nie widziałem z nią zbyt wielu filmów.Z przyjaciół i tak najbardziej lubię Perrego.

maciekb80

Podeślesz mi linka do stronki skąd wziąłeś te zarobki Cox?

heniek726

http://ambinet.pl/film/osoba/2269/courteney_cox.htm

heniek726

a filmy typu "Listopad" "Rysopis mordercy 2" czy "Niebieska pustynia" polecam bo można w nich zobaczyc inne zupełnie nowe (Nie komediowe) oblicze Cox.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones