Matt LeBlancI

Matthew Steven LeBlanc

9,2
10 131 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt LeBlanc

Znany, kojarzony przeze mnie aktor, a ja nawet nie mam zaznaczonej ani jednej produkcji z jego
udziałem, którą chciałbym obejrzeć...

Chociaż gdyby tak prześledzić jego filmografię, to tak naprawdę jedyną znaną i cenioną pozycję jest
serial "Przyjaciele".

Starigniter

Zepsułeś mi życie. Nie wiedziałem że istnieje chociaż jedna osoba która ma więcej niż dwanaście lat i nie widziała ,,Friends'' :c

Bartonson12

No wybacz mi, że cię rozczarowałem. Ogólnie niewiele filmów czy seriali widziałem w moim życiu. Ale to nie jest dla mnie jakiś powód do wstydu. I żadna strata, szczerze mówiąc ; J

Starigniter

Nie oglądanie Przyjaciół to wielka strata. Najgorsze w tym wszystkich jest to że do swoich przyjaciół po obejrzeniu tego seriali się gdzieś z tydzień nie odzywałem bo czułem że wciąż jestem wśród tych serialowych.

Bartonson12

No to bardzo niedobrze. Nie powiedziałbym, że to wielka strata tego nie oglądać ; /

Starigniter

Powiem tyle. Ostatni odcinek w telewizji oglądało 51 milionów ludzi. W Central Parku został przymontowany ogromny telebim na którym również emitowany był ostatni odcinek. W CP było aż cztery tysiące osób. Przypominam że to były już czasy gdzie w internecie można było znaleźć wszystko. Sam sobie odpowiedz czy warto. Friends to ikona telewizji. Serial bez którego nie byłoby HIMYM czy innych dzisiejszych sit-comow.

Bartonson12

Mówię o tym, jak potraktowałeś swoich prawdziwych przyjaciół. To było...., niefajne po prostu. Może i warto zobaczyć ten serial, ale ty chyba już przesadziłeś.

Starigniter

No a jak potraktowałem? Że przez tydzień na browara z nimi nie wyszedłem? Teraz przerwy zdarzają się dłuższe. Z jednym kumplem nie widziałem się jakieś dwa lata.

Bartonson12

Pewnie, lepiej "Przyjaciół" oglądaj.

Starigniter

Jasne, lepiej zabrać się, rzucić szkołe i pojechać za nim do Japonii :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones