Matilda Ziegler

7,2
366 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matilda Ziegler

Ona pojawiła się w paru odcinkach jako dziewczyna/sympatia Jasia Fasoli ;) ale jemu chyba niespecjalnie na niej zależało ;);)

użytkownik usunięty
Faraon_5

o ludzie jaka ona była szpetna a to był rok 1990-1995 śmiech na sali teraz nawet nie che patrzec jak wygląda.... :D

http://images.wikia.com/mrbean/images/f/f5/Char_ruth.jpg wygląda tak.

użytkownik usunięty
Faraon_5

łeeee nie musiałeś mi robić tej przyjemnosci :D

użytkownik usunięty

Boże... to w ogóle kobieta? Nie mogłam na nią patrzeć w Jasiu Fasoli (i jak grała też, tak sztucznie i tak mnie wkurzała) ale teraz to już całkowity kaszalot.

Hmmm... Po prostu rodowita Angielka.

O Jezu, Grała tak sztucznie, przecież ten cały serial jest tak kręcony by wyglądał jak satyra. Zobacz sobie inne filmy pełnometrażowe z nią i dopiero wypowiedz się!

użytkownik usunięty
microkorg

Nie dzięki, nie oglądam z nią filmów i nigdy nie zamierzam. To co powiedziałam to moje zdanie i będę się go trzymać, a wypowiadać może się każdy!

może.Tylko sie później nie dziw,że nikt nie chce brać Twoich słów na poważnie..

Nawet po 5 latach mam czelność stwierdzić, mimo że post ostygł, że to całkiem normalnie wyglądająca kobieta. Po prostu wiele zmienia sposób gry aktorskiej (mimika, ruchy), charakteryzacja. Wcale nie jest brzydka.

Faraon_5

Oczywiste, że nie zależało :) Jaś Fasola to duże dziecko :) A jak to dziecku, zawsze bardziej w piaskownicy zależało na swoim wiaderku i grabkach nić na koleżance :) hehe :) uwielbiam Jasia...taki beztroski...:)

Faraon_5

haha odcinek z prezentami, pierścionek-obrazek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones