Mary MillarI

Irene Mary Wetton

8,4
747 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mary Millar

WOW nieźle się trzymała! Myślałam, że ma czterdzieści-kilka

goskos1

dokładnie miała 54-59 ale W ŻYCIU bym jej tyle nie dał! Ta pierwsza Róża wyglądała starzej choć była młodsza...

Bruce_Lee

Rzeczywiście dużo młodziej wyglądała, dopiero teraz patrzę na wiek
Myślałem że jest najmłodsza z tych aktorów.

użytkownik usunięty
goskos1

W życiu bym jej tyle nie dała. W serialu wyglądała na kobietę w okolicach lub lekko po 40-tce. Naprawdę świetnie się trzymała jak na swoje latka. Jestem również zdziwiona faktem,że była starsza o 4 lata od Judi Cornwell(Stokrotki). Byłam niemalże pewna,że była młodsza od swojej serialowej starszej siostry.

goskos1

Moim zdaniem wyglądała na tyle ile miała tyle że była szczupła, miała dobrą figurę, ubierała się wyzywająco no i w związku z tym wyglądała atrakcyjnie i pewnie dlatego każdy pisze że młodziej wygląda a obecne 50 wyglądają zwykle mlodziej , jeśli o siebie dbają

jacek140000

Wyglądała nawet na 60+, wystarczy spojrzeć na tą "sfatygowaną" twarz... gruba tapeta nie była w stanie ukryć upływu lat. Ale tak właśnie miała wyglądać filmowa Rose - jako stara lampucera i nimfomanka w jednym. Osoby, które piszą, że wyglądała jak kobieta po 40-stce chyba pomyliły leki, albo muszą udać się do okulisty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones