Mary Elizabeth Winstead

7,4
16 182 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mary Elizabeth Winstead
Sparow5

Twój intelekt - 0,2

RayearthX

żeś teraz miszczu przyebal z grubej rury. Bardzo błyskotliwa i harda riposta :) nie wiedzialem, że teraz w gimbazjach takie poradniki są gratis. Ha można się pośmiać czytając takiego usera, chcący pokazać swój nietuzinkowy geniusz wali takim sucharem, pokazuje swoją wtórny i żałosny poziom. Nie wyszło ci to marny planktonie, ale możesz dalej próbować :)

Sparow5

Wręcz przeciwnie, wyszło mi i to bardzo skoro taki półmózg jak ty pomylił Filmweb z portalem fotka . pl
Dzięki za okazję, zawsze lubię wytykać głupotę i debilizm. Polecam się na przyszłość.

RayearthX

Bardzo wtórny ten twój poradnik, chyba jednak zayebałeś go komuś z podstawówki xD Półmózg, tak? bo założył lajtowy temat o urodzie aktorki, jednak z ciebie jest większy, bo jesteś naiwną ciotuchną sądząc, ze uroda w przemyśle filmowym nie ma znaczenia, zwłaszcza w Hollywoodzie, zwłaszcza w kinie rozrywkowym, w którym ten element jest często ważniejszy od faktycznych umiejętności aktorskich. Nie ma za co :) Ja za to lubię sprowadzać takie cioty(bylem pewny, ze to jakas dziewczyna napisala, az dziw, ze takie gejki sa) do parteru, można się trochę pośmiać hehe. Takie wytykanie jednak musi być bardzo trudne, gdy samemu się jest debilem, nieprawdaż hehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehe
Dajesz dalej, dalej pokaż co potrafisz, tym razem mam nadzieję na coś bardziej kreatywnego, coś przynajmniej na poziomie gimby xD.

Sparow5

Ja często trafiam tu (na fw) na tego typu ciotuchny. Niby można do zyebów pomału przywyknąć, ale czasem zdarzy się wdeptać ciula (np. śmiecia o ksywce markin) w błoto. Pozdro. A Mary ładniutka bardzo :-)

Max66

Gościu ewidentnie chciał czymś błysnąć, nie wiem jednak czym. W sumie mnie też trochę poniosło, bo po cholerę tyle pisałem? hehe Nie daj se w kaszę dmuchać, jak widzisz takiego frajera to dociśnij go do muru :) Zawsze ta satysfakcja jest, no i śmiech w głębi ducha, gdy widzisz jak wije się w sieci swojej beznadziejności. A co do Winstead to jeżeli chodzi o roczniki lat 80 jest chyba najładniejszą aktorką ( subiektywnie oczywiście ) i m.in dlatego założyłem ten temat. Aktorsko jej jeszcze nie oceniłem, bo za mało z nią widziałem ( 7-8 żeby ocenić, ponoć bdb zagrała w Smashed - walczyła nawet w konkursie na fw, w którym brałem udział hehe ). Bardzo ładna, naturalna kobieta i do tego utalentowana. Powodzenia Mary

RayearthX

nie rozumiem twojego oburzenia, taka prawda... często aktorki są oceniane tylko za urodę na tym portalu
i znowu nie dziwi mnie to jakoś specjalnie

jack19

To nie znaczy, że należy tolerować taki idiotyzm, prawda?

RayearthX

Nikogo nie chcę obrażać, ale moim zdaniem wytykanie kompletnie nieznajomej osobie (na dodatek jeszcze w internecie) braku mózgu jest posunięciem godnym warchoła.

Tak apropo moim zdaniem uroda jakieś 7,8/10

Kirylow

W Gridnhouse zabójczo wyglądała;)

RayearthX

nie sap do mojego kolegi jacka19 bo zrobię Ci bana na Motherboard

Adin93

xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones