Martyna Wojciechowska

Marta Eliza Wojciechowska

7,9
270 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Martyna Wojciechowska

pisane sa przez pedalow , albo zazdrosne nastolatki .
Martyna rzadzi .
Dziekuje za uwage

DarkSquall

Dodam tez ze Martyna powinna wejsc w polityke .
Gdyby zostala prezydentem Polska duzo zawojowala by na arenie miedzynarodowej , albo pierwsza dama .
Nie oszukujmy sie od czasow Jolanty Kwasniewskiej jak patrze na pierwsze damy rp to zwracam sniadanie no korwa Kaczynska czy Komorowska to jakies mutanty hahaahaha!

użytkownik usunięty
DarkSquall

No tak, Twoje totalitarne poglądy są jedynymi słusznymi, więc muszę być albo pedałem, albo zazdrosną nastolatką :(. Zauważ, że obie opcje są równie kretyńskie, bo nie wiem o co nastolatki mogą być zazdrosne (przecież nie jest ładniejsza i bogatszą NASTOLATKĄ), a pedały to już w ogóle, naprawdę wyszła Ci obelga...
Poza tym i pani Kaczyńska i pani Komorowska są kobietami starszymi, więc lata świetności mają (lub mogą) mieć już za sobą, co zapewne nie zmienia w ogóle faktu, że Ty w ich wieku i tak pewnie będziesz piękniejsza (bo zakładam, że jesteś dziewczyną), bo zapewne ogólnie jesteś miss piękności (mam nadzieję, że dostrzegasz sarkazm bijący na kilometr, bo przy Twoim poziomie inteligencji śmiałbym się zastanawiać, czy potrafiłabyś załapać jakikolwiek sarkazm). Poza tym nie wiem, czy zauważyłaś, ale ludzie, którzy uważają swoje subiektywne poglądy, za jedyne słuszne i nie dopuszczają do swoich pustych łbów wersji innych, z reguły nie mają zbyt wielu przyjaciół (ciekawe czemu?). Zatem ośmielam się mówić: Nie lubię Martyny Wojciechowskiej. Ale zachwiałem twoich światem, co?

Wychodzi wiec na to, ze jestem pedałem lub nastolatką. I pisze szczerze, ze NiE LUBIĘ Wojciechowskiej!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tigerxp

Sprzedajną dziwką jest Cejrowski. W swoich programach obraża obce kultury, tak jak w odcinku o buddyzmie. Zwykła dziwka z TVP. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones