Martyna Wojciechowska

Marta Eliza Wojciechowska

7,9
270 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Martyna Wojciechowska

Co sądzicie o programie Martyny?

Moim zdaniem udany i ciekawy.

blueing

Zgadzam się. Ale oczywiście dzięki super prowadzącej

blueing

w pełni się zgadzam - świetny!!!!!!!!!!!!

johanna308

program świetny! :) uwielbiam programy z Martyną Wojciechowską!

johanna308

Genialny program, bardzo chciałbym aby był kontynuowany!

blueing

Bardzo udany i niesamowicie ciekawy. Nie przegapiłam żadnego odcinka. Jestem równie ciekawa, kto wpadł na taki pomysł zrobienia niezmiernie interesującej serii o kobietach. Chciałabym, żeby było to kontynuowane. Czy mamy szanse na dalszy ciąg? Albo coś w tej konwencji. Bardzo sympatyczna oprawa, z humorem, ze wzruszeniem, w ostatnim odcinku z uczestnikami konkursu... Ile bym dała za taką podróż? :-)
Gratuluję pani Martynie, TVNowi (realizatorom i pomysłodawcom) i sponsorom, że razem zdecydowali się na ten projekt. Według mnie w stu procentach udany.
Poza tym. Niekończący sie szacun dla Prowadzącej. Za wszystko, a przede wszystkim za pasję. ;) To się w życiu liczy.
Pozdrawiam,
Mery.

S_H

Niesamowity!

Każdy odcinek skupia się na jednym zagadnieniu, ten dzisiejszy o słoniach moim zdaniem był rewelacyjny. Pokazuje świat z innej strony, pokazuje ludzi innych kultur (swoją drogą fascynujących) i naprawdę co odcinek to inny klimat, inne zagadnienie - moim zdaniem b. fajny program :d

S_H

Program będzie z pewnością kontynuowany, oczywiście o ile Martyna jak najszybciej wyzdrowieje. Bo bez tego raczej program nie ruszy..:(
Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia, bo program jest genialny.

S_H

TRAGEDIA! „Najlepsze” są sceny gdy Wojciechowska gada do tych kobiet po polsku hahah

użytkownik usunięty
blueing

,,Kobieta na krańcu świata" jest bardzo ciekawym i interesującym programem podróżniczym i dokumentalnym, szkoda tylko, że tak mało odcinków zostało nakręconych...
Martyna jak zawsze wspaniała

blueing

Program bardzo, ale to bardzo udany. Chyba nie tylko ja odczuwałam ochotę mordu tego faceta w drugiej części Boliwii?

blueing

Super program! Miliony razy lepszy od tego potwornego badziewia, prymitywizmu i chamstwa, które robi Cejrowski.

Franio

Bez przesady. Programy Cejrowskiego są bardzo dobre. Książki z resztą też.

angel_falls

Popieram!

Franio

Cejrowskiemu to wasza Martynka do pięt nie dorasta biorąc pod uwagę tylko i wyłącznie programy podróżnicze.

blueing

dla mnie BOMBA! Uwielbiam ją za naturalność i bezpretensjonalność...:-)

blueing

Świetny a czasami nawet wzruszający. Chociaż 1 seria była lepsza od drugiej. Ciekawsze historie i ciekawsze miejsca

zuzaka

z niecierpliwością czekam na 3 serię...;-)

angel_falls

Szukam online odcinka z ksiezniczkami z japoni??? wie ktos gdzie znajde? jak na zlosc tego akurat nie ma

Paulinka1128

''Księżniczka z Tokio'' Japonia http://www.fileserve.com/file/t2QDfwb

użytkownik usunięty
blueing

Ostatnio mam kompletnego bzika na Jej punkcie.
Oglądam wszystkie odcinki, które nagrała, a Jej książki leżą na mojej półce obok Kapuścińskeigo.

O Jezuuu, nie wierze. Jak można w ogóle porównywać Kapuscinskiego z nią. To jakiś żart!

blueing

Trudno się nie zgodzić z całą resztą :) Jak Martyna opowiada to można Jej słuchać cały dzień bez znudzenia.Słucham też programu "Martyna Ekstremalna",ewidentnie największa gwiazda radia Zet .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones