Martyna Byczkowska

8,0
11 472 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Martyna Byczkowska

W krótkim odstępie czasu obejrzałem "Absolutnych debiutantów" i "1670". W obu serialach gra tak samo, jakby grała siebie. O ile w przypadku pierwszego, gdzie postać była w spektrum i brak emocji, mimiki i intonacji były jeszcze na miejscu, o tyle w " 1670" jest to niczym nie uzasadnione i jej gra aktorska odbiega poziomem od reszty ról głównych.

mizer

Zgadzam się na maksa, w Skazanej też ma taką samą jak w tym o autyzmie XD jestem w szoku tak dobrej oceny

michaliczek

To sobie strzel w łeb, przejdzie szok!

natasza_szczecin

To, że ktoś ma inne zdanie niż ty to jedno, ale to że ty takiej możliwości nie akceptujesz to sama sobie zrób test na inteligencję a później się odstrzel, bo wynik cię zasmuci. Zrobisz przy okazji jakiś pożytek dla społeczeństwa.

mizer

Co za bzdety, powinno się przeprowadzać test na inteligencję zanim się pozwoli pisać komentarze…

natasza_szczecin

zajebisty komentarz

mizer

Jak tylko usłyszałam ją w tym serialu od razu wiedziałam, że to ta laska z spektrum (ogólnie jej nie kojarzę nie jest jakąś tam celebrytką itp.) a jednak jej sposób grania jest tak podobny do siebie, że nie sposób ją z kimś innym pomylić. Nie wiem skąd się wzięła kto jej daje role ale mi wystarczył z nią jeden film, aby w serialu 1670 nie widzieć nikogo innego niż tą dziewczynę w spektrum... niestety.

mizer

Zgadzam się, nie podoba mi się jak gra. Ludzie uważają, że wystarczy uroda, żeby się pozachwycać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones