Martyna Byczkowska

8,0
11 472 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Martyna Byczkowska

... beztalencie. Rola w Skazanej to porażka.

luzola

Rola jest dobrze zagrana, tylko tak napisana, że irytuje. Ale to już zasługa scenarzystów.

marcinbaczak

Nie zgodzę się. Można było lepiej zagrać tę rolę. Hania jest mdła, bez wyrazu, ma ciagle jedną minę i jeden ton głosu

pindadolek

Zgadzam się. Rola Hani to porażka, jedyna w serialu, której nie sposób oglądać bez irytacji.

pindadolek

Uff. Całe szczęście skupiłem się na fabule a nie na minie jednej dziewczyny grającej w serialu. Dobrze, że mi to nie psuje seansu i nie zwracam na to wielkiej uwagi jak koneserzy filmwebowi. Dzięki temu mam większą przyjemność z oglądania bądź co bądź dobrego serialu.

luzola

Proponuję obejrzeć Martynę w innych rolach, można spróbować też w teatrze:) dopiero wtedy się wypowiadać :)

luzola

Ale nie jesteś zazdrosna o urodę?

Bokciu

Haha, no jakoś nie. A powinnam?

luzola

Jeśli jesteś równie ładna, to niekoniecznie ;)

użytkownik usunięty
luzola

A czy Pani Martyna to zagrała bez talentu w calym filmie czy w kilku scenach???

użytkownik usunięty

ps . słowo beztalencie jest mocno niesprawiedliwe takie mamy scenariusze jak aktor ma odegrać rolę np .pomidora to raczej nie zabłyśnie P Martyna jest bardzo dobrą aktorką i reżyserką polecam film pt. Kwarantanna Martynki

luzola

Uzasadnij swoją wypowiedź ??? Bo pisząc słowa krytyki robisz to tylko po złości. Co lepsze mogę to o tobie napisać że jesteś beztalenciem ... Dlatego że bez żadnego uzasadnienia podajesz nieprawdę. Jeśli odegrała swoją rolę jak napisał scenarzysta i reżyser to zaakceptował to miej do nich pretensje . Bo niestety w naszym kraju niskobudżetowe seriale tak mają. A pani Martyna jest jak dla bardzo dobrą początkującą aktorką. Dobrze zagrała w serialu 1670 Anielę i jak mało która aktorka odegrała swoje role naturalnie a nie sztucznie i bez polotu jak robią to starsze gwiazdy od niej by tylko przytulić kasę i koniec .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones