Martin Wuttke

7,2
1 989 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Martin Wuttke

Wuttke dobrze zagrał Hitlera we filmie "Bękarty Wojny", jednak do Bruno Ganza nie ma nawet co porównywać. Taką postać jaką stworzył Ganz we filmie "Upadek" długo nikt nie przebije, a nawet dorównać będzie niezwykle trudno!

BartSmith

To zupełnie inne typy filmów i myślę, że dlatego nie ma co porównywać odtwórców ról. Wuttke miał zagrać przejaskrawionego i wręcz cholerycznego Hitlera podczas gdy drugi film jest z założenia produkcją biograficzną, traktowaną poważniej.

Zmo

Zgadzam się z Zmo, ale dodam, że to własnie dzięki roli Martina Wuttke polubiłem teatr, świetnie zagrał rolę Hitlera na scenie Berliner Esamble w roli Arturo Ui w sztuce "Der aufhaltsame Aufstieg des Arturo Ui". Tam dał z siebie wszystko. Mozna zobaczyć jedynie trailer tej sztuki, a tak chciałbym ją znaleźc na DVD

http://www.youtube.com/watch?v=Bx4wZDzEhHg

Miał wiele dobrych recenzji za tę sztukę i gra ją chyba do dzisiaj, poderzewam że to właśnie dla tego Tarantino w nim znalazł odpowiednią osobę do zagrania przejaskrawionego Hitlera.

użytkownik usunięty
Jabes

absolutnie się zgadzam z Jabesem :) jako artur ui nie ma sobie równych . ja widziałam sztukę na zajęciach , pamiętam, że było to nagranie z telewizji arte z polskimi napisami ( niestety nie znalazłam już nigdzie tego dzieła ) . wybitne przedstawienie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones