Martin FreemanII

Martin John Christopher Freeman

8,3
55 159 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Martin Freeman

http://fabryka-historii.pl/files/2011/02/hitlerchamberlein.jpg

Nie sądzicie,że na tym zdjęciu Adolf jest strasznie podobny do Freemana?

kilek1

tylko lekkie rysy ... ale nie możesz porównywać Hitlera do Freemana ! To dwa całkowicie inne światy !

kilek1

Co?! Z której strony, chyba z tyłu i po ciemku. Też mi porównanie! Nie dość że trochę obraźliwe, to na dodatek nie trafione. Martin to jest wykapany Bilbo Baggins i tyle w temacie :-)

kilek1

Hitler miał przeciętne rysy twarzy i pewnie znalazłoby się mnóstwo osób podobnych. Nie rozumiem sensu tego komantarza. Po co zamieszczać takie głupie i nic nie wnoszące tematy? Co chciałeś w ten sposób przekazać?

Pani_Zima_1989

Nie wiem, wybacz mi. Podaj numer konta to prześlę zadośćuczynienie dla szanownej pani. No bo przecież to wcale nie jest strona w której można wyrazić swoje zdanie lub spostrzeżenie. To jest przecież strona dla hejterów takich jak Ty.

kilek1

Oczywiście, że można wyrazić swoje zdanie, ale już skrytykować nie wolno czyjegoś zdania? I dlaczego od razu hejter?
Jeśli porównujesz kogoś do Hitlera, to licz się z tym, że kogoś obrazisz. Jaby nie było, Hitler nie jest kimś, kogo wspomina się najlepiej i ja np. odniosłam wrażenie, że albo bardzo nie lubisz Freemana albo to jakaś prowokacja z twojej strony wobec jego fanów.

Pani_Zima_1989

Akurat Freemana lubię :) Świetna rola zarówno Bilba jak I Watsona. Oba dzieła wspominam bardzo dobrze :) Zauważyłem po prostu przeglądając internety,że jest na tym akurat zdjęciu strasznie podobny, i tyle :)

kilek1

Dobra, dobra... ale lepiej zachowuj takie spostrzeżenia dla siebie, bo na filwebie roi się od trolli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones