Marta Wierzbicka

4,8
311 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Wierzbicka

I tylko wkurza mnie ta żółć jaka wyziera spośród licznych internetowych komentarzy kierowanych pod jej adresem. Ludzie wypisują tu takie bzdury, że aż żal d(...) ściska. Jest to oczywiście typowy przejaw polskiego chamstwa, zazdrości i pogardy rodaków, którzy lubują się - najlepiej anonimowo - w dosrywaniu innym, zwłaszcza tym "lepszejszym", "piękniejszym", bardziej interesującym, niż cała reszta polskiej przeciętnej szarzyzny.
Mało kto napiszę, że jest to naprawdę interesująca młoda osoba. Bardzo ładna zresztą. A przecież jest także bardzo ciekawą celbrytką, która w dość nietypowy sposób (i umiejętnie) dba o swój medialny wizerunek w show-biznesie. Mam tu np. na myśli wykorzystania internetu, blogu, portali społecznościowych, czy choćby tego całego plotkarskiego szumu.
Umie wzbudzać ciekawość i zainteresowanie, ale jeszcze nie zauważyłem by to co robiła, czy mówiła publicznie, świadczyło w jakiś sposób źle o niej. Więc może okażmy jej odrobinę zaufania i poczekajmy co z niej "wyrośnie", zamiast podsumowywać ją już na starcie...

srick.pl

Marta Wierzbicka to fajna laseczka i sympatycznie jej z tych jej oczu patrzy :D a duże ma fiu fiu te piersi i narzeka, że chciałaby mniejsze http://aleseriale.pl/gid,12774,img,362630,fototemat.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones