Marta Bryła

4,9
1 627 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Bryła

rzadko oceniam aktorstwo na 1 ale gry tej Pani wyżej ocenić nie można

scypion1

zdecydowanie zgadzam sie z tobą

scypion1

Widzę, że pojęcie o aktorstwie masz jak Biedroń o zaliczaniu panienek. Jej gra w "Koronie Królów" jest na zupełnie przyzwoitym poziomie. Cebuloza jak zwykle hejtuje dla samego hejtowania.

allan_houston

Wszyscy się nie znają, tylko Pan oceniający "Smoleńsk" na 10 tak. Chyba mamy inną definicję przyzwoitego aktorstwa.

KidRock_filmweb

10 dałem na przekór, bo 95% hejterów dało 1 zanim obejrzało ten film.

allan_houston

i na przekór też oceniasz aktorstwo tej pani pozytywnie? :D

Pao

Aktorstwo Bryły jest na przyzwoitym poziomie. Na pewno nie na tak słabym jak to widzą hejterzy i dyletanci twojego pokroju.

allan_houston

Czyli jakiego? :)

allan_houston

pogubiłeś się Anal

allan_houston

Marta to Ty?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
allan_houston

Uuu, jaka dojrzała odpowiedź. A ktoś tu pisał o cebulozie?

allan_houston

odezwał się idiota, który rzuca tekstami jakby miał 12 lat

i ty zarzucasz innym hejtowanie?!

the_men_from_okinawa

Zamknij się.

allan_houston

W próżnej często idą zmowie pustosłowie z pustką w głowie.

allan_houston

też się zgadzam, gra bardzo dobrze... a serial oglądam od początku bo lubię wątki historyczne, te inne polskie seriale to mnie już po prostu dołują... a wracając do jej postaci to szkoda mi Anny bo stara być jak najlepszą królowa a i tak kopią pod nią dołki

scypion1

Jesteś łaskawy nazywając te grymasy "grą aktorską" :) przypomina mi Joeya z Przyjaciół przemawiającego na ślubie Moniki i Chandlera

scypion1

Strasznie słaba i sztuczna.

scypion1

Niestety, zgadzam się..

bulbax

Wiązałam spore nadzieje z tym serialem, ponieważ uważam, że w Polsce można zdobyć świetny warsztat aktorski ... Skąd tyle drewna w jednej produkcji? Co do samego serialu ... ktoś widzi jakiś plus jej powstania?

Arabell_19

Żadnego plusu tego filmu nie ma i nie będzie. Ten film jest taki jak ta tzw "dobra zmiana" , która go wymyśliła. Nic dziwnego, że żaden normalny aktor nie chcę brać udziału w tym cyrku. A ta aktora to już przekracza wszystkie granice amatorszczyzny. Pewnie nawet castingu nie było. Ludzie władzy też mają rodziny. Trzeba im dać pracę.

michal90s09

Ohoho! Mamy jasnowidza na pokładzie:) Czy leci z nami lekarz? :)

AlphaO

Mamy jednego. Zajął się tobą.

michal90s09

Nietety tobie już nic nie pomoże. Podobnie jak "normalnym" aktorom:)

AlphaO

Długo nad tym myślałeś? Nie rób z siebie idioty człowieku.

michal90s09

Dlaczego, chcesz być monopolistą? :)

AlphaO

Zamierzasz tak odpisywać w nieskończoność!? A może to całe Twoje życie.

michal90s09

"Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?"

michal90s09

a kim jest dla ciebie "normalny aktor"? Sapryk, Wieczorkowski, Gonera, Orzechowski nie są "normalnymi aktorami"?

Arabell_19

Właściwie wymyśliłam dwa plusy :D
- po pierwsze wyrwaliśmy się na chwilę z letargu komediowo-romantyczno-familijnego. Powstało coś nowego i innego od ''Barw szczęścia'' czy ''Klanu'' - za starania i przecieranie nowych szlaków należy się mini plusik.
- produkcja polska bez Karolaka i Adamczyka - nowe, nieznane twarze - jest to jakiś powiew świeżości, więc może też należy się plusik? Chociaż to jak ci ludzie grają, to już inna sprawa...

Arabell_19

Jak to ,,skąd tyle drewna w jednej produkcji?" W produkcji o Kazimierzu Wielkim musi być dużo drewna. Wszak to Kazimierz zastał Polskę drewnianą... :).

Arabell_19

Tak. Jeden widziałem od samego początku (zanim został wyemitowany) jak każdy- skończył się.

scypion1

Pełna zgoda. Na szczęście Aldona umiera w 1339 roku czyli pewnie w połowie tego sezonu hehe

mkmczyzewski

Dziękuję za te cenne słowa pociechy.

scypion1

to taka Mandaryna kina...

scypion1

Przede wszystkim ta Pani kompletnie nie potrafi się wczuć w ten okres, jest nieprzygotowana do roli, nie tworzy odpowiedniej atmosfery... nie potrafi akcentować wypowiadanych zdań, jest tragiczna. Zachowuje się zbyt normalnie, po prostu współcześnie. Bliżej jej do ukrytej prawdy niż do tego serialu. Jej kwestie i cała ta 'gra aktorska' pasują tu jak świni siodło.
Jak tylko królowa próbuje uratować jakąś scenę - Aldonka musi się odezwać...

magdadalena

Nawet trafiłaś, bo pamiętam, że ona w "ukrytej prawdzie" grała ;)

Darky28

to tam się "gra" ?

scypion1

Aktorsko, to może nie jest najwyższa liga, ale przynajmniej jest ładna. :) Tak naturalnie. Ma też ciekawy akcent. Nie wiem, czy udaje, czy nie, ale jest ciekawy. Wracając do aktorstwa w jej wykonaniu - no cóż, jesteśmy przyzwyczajeni do tych "holiłódzkich" aktorów, którzy odtwarzają swoje role w sposób, który zupełnie nie jest naturalny. Tutaj (w Koronie Królów) ta naturalność bije po oczach. To tak jakby ktoś grał w filmie w stylu teatralnym. Zupełnie inny typ gry aktorskiej.

Juna_3

Ładna, nie czy nie kiepsko gra...

Juna_3

Zgodzę się, całkiem konstruktywne Twoja wypowiedź.

macq_

taaa to prawdziwy stanisławski

scypion1

nikogo nie obrażając, moim zdaniem aktorka nie jest zbytnio atrakcyjna - ale przecież nie kazdy musi być, to nie ma znaczenia, aczkolwiek gra aktorska jest dramatyczna. Uważam, że połowa obsady trudnych spraw gra lepiej...

Qdom

Ja myślę, że fajnie jest od czasu do czasu obejrzeć "Korone..". Co się człowiek uśmieje i nadziwi to jego. Nikt nam tego nie zabierze. Fajnie jest posłuchać dialogów rodem z tanich romansideł w średnowiecznych murach. Nieraz to tylko czekam , aż "aktorzy" wyciągną ajfony albo zaczną zerkać na zegarek na ręku. A jak chcecie moi drodzy zobaczyć aktorstwo ciut wyższych lotów to zapraszam na Dlaczego nie Ja albo a akademie szkolne

scypion1

Niestety muszę się z Tobą zgodzić. Tragedia!

użytkownik usunięty
scypion1

Przypomina mi L. Seydoux

scypion1

Ona się nadaje do recytowania wierszy w podstawówce. Kompletnie nie potrafi wypowiadać tekstu. Dykcja zerowa.

użytkownik usunięty
scypion1

Obejrzałem caly serial. Wiele rzeczy mi się w nim nie podobało, choć z czasem cały czas się rozwijał, podobnie jak pani Marta. Ciekawe czy oglądając czy serial byłbyś tego samego zdania co teraz. Jeśli tak to znak, że nie nadajesz się do oglądania niczego, nawet tak prostych produkcji jak wg hejterow i Ciebie Korona Królów

Nie oglądam byle czego. Życie jest zbyt krótkie i zbyt cenne by tracić czas przy telewizorze oglądając takie amatorskie podrygi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones