Marta Bryła

4,9
1 627 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Bryła

Poziom aktorski tej Pani jest dramatyczny! Drętwa, sepleni i nawet nie umie włożyć emocji w przedstawianą rolę. Od razu kojarzy mi się z fragmentem castingu w filmie "poranek kojota". Szkoda tylko ze Pani jednak miała telefon zeby oddzwonili...

Endriudg

A ty mi się kojarzysz z typowym hejterem, który nie ma zielonego pojęcia o aktorstwie.

allan_houston

No to mylisz sie allan_houston, ponieważ wyrażam tylko swoją opinie. A poza tym to jest mój pierwszy negatywny komentarz na temat aktora na filmwebie od kiedy mam konto czyli od kilku lat (można sprawdzić historie mojego konta :) ). Więc niech Pan najpierw cos sprawdzi zamiast pisze co ślina na język przyniesie. Pozdrawiam

Endriudg

Nie jesteś jedyny. Zwykle nie chce mi się produkować na temat złej gry jakiegoś aktora, ale ta Pani sprawiła, że musiałam. Przebiła po prostu wszystkich. Żaden etatowy obrońca i jego zaklinanie rzeczywistości nie sprawią, że zacznę to "aktorstwo" odbierać inaczej.

Endriudg

Nie da się jej słuchać... Jak to możliwe że z taką wadą wymowy trafiła na szklany ekran i to jeszcze jako główna postać!?
Jest sztuczna, psuje przyjemność z oglądania.
Twórcy Korony Królów powinni zastanowić się nad zmianą obsady...

Gedson

Moim zdaniem ona specjalnie tak mówi. Miałam kiedyś zajęcia z Litwinką i ona miała dokładnie taką wymowę. Chyba, że to zbieg okoliczności i taka sama wada wymowy.

Gedson

zdaje się, że gra Litwinkę. a zatem może specjalnie mówi z akcentem. Poza tym to bardzo piękna kobieta, ma dopiero 24 lata, całe życie przed nią.

Endriudg

Brawo pani Marto,klasą przebija pani pozostałych o głowę,i ma pani to coś czego inni mieć nie będą pozdrawiam dalszych sukcesów życzę.

ryszard_chwiedczenia

to ty jej załatwiłeś tą robotę w serialu? bo, że to było po znajomości to jest pewne.

Endriudg

najlepiej zagrana rola w filmie,

Endriudg

Dzięki tej Pani doceniłem kunszt aktorów z ,,Trudnych spraw"

Endriudg

Ona sepleni ? Ty chyba sepleniącej osoby nie słyszałeś ! Moim zdaniem bardzo pasuje do tej roli ponieważ, Aldona przyjechała z Litwy i uczyła się polskiego, a myślę , że chyba wiesz jaki jest akcent takich ludzi ... Poza tym myślę że chyba ty byś lepiej nie zagrał ;) Pewnie ty masz kompleksy jak wymieniłeś dla tej pani ;)

KorneleczkaMarysienka

Ja też tak dokładnie uważam! Poza tym to bardzo piękna młoda kobieta, a takie osoby są zawsze narażone na dziką krytykę, ponieważ odstają od tych przeciętnych. Większość komentujących tutaj osób uważa się za zdolniejszych, mądrzejszych i bardziej atrakcyjnych. Ja Pani Marcie życzę wszystkiego dobrego i trzymam kciuki za jej karierę.

kamciakamcia

Ja się nie uważam za zdolniejszą. Dlatego w przeciwieństwie do Pani Marty nie zostałam aktorką. Jest ładna, ale grać za cholere nie umie.

KidRock_filmweb

Wiesz droga @KidRock_filmweb liczą się chęci założę się że pani Marta wkłada w są karierę dużo sił i starań ;)

KorneleczkaMarysienka

"liczą się chęci" - zawsze mnie to śmieszy XD to się sprawdza w teatrzykach szkolnych i przedstawieniach u ludzi upośledzonych umysłowo, ale nie kiedy mówimy o dorosłych ludziach chcących na poważnie wykonywać jakiś zawód. Idąc tym tropem to co z tego że lekarz wykonał błąd - liczą się chęci, przecież się starał wyleczyć pacjenta, no podał zły lek i pacjent zmarł, co z tego, przecież chciał dobrze.
To się odnosi do każdego zawodu. Jak Ci jakiś robotnik ch*owo wykona robotę, nie wiem np źle płytki ułoży to też wystawisz dobrą opinię i polecisz innym? Albo fryzjerka źle obetnie? Albo architekt coś źle wymierzy przy projekcie i budynek się zawali?
Rozumiem że wszystko to jest bez znaczenia pod warunkiem że mieli chęci i bardzo się starali?

inkawa

Może i masz rację ale pani Marta to młoda aktorka która dopiero zaczyna swoją przygodę przecież nie każdemu idzie dobrze na początku ludzie to nie maszyny ! Jak zaraz po studiach zaczynasz nową pracę to na początku niezupełnie ci coś idealne wychodzi.

KorneleczkaMarysienka

Krótki staż nie jest usprawiedliwieniem. Film, serial to produkt, a my jako konsumenci mamy prawo wymagać produktu na najwyższym poziomie. I zamiast słabego debiutu mamy prawo oczekiwać doświadczenia. Bo jak coś się ogląda źle, wcale nie pomaga świadomość, że to przecież debiut, że nikt nie zaczyna jako mistrz. Jeśli w przyszłości ma grać lepiej, wtedy będziemy ją chwalić. Teraz nie ma za co.

KorneleczkaMarysienka

Mam nadzieję, że to sarkazm. XD

Endriudg

Czasami myślę czy faktycznie ktoś wie co to znaczy aktorstwo i co jest w nim ważne i oceniane. Jak patrze na ten komentarz to mi się wymiotować chce. po pierwsze radziłabym od razu zapoznać się ze słowem "seplenić", bo widać że to słowo jest dla ciebie nie zrozumiałe. po drugie sam jesteś kojotem, hejterem, itp. a po ostatnie Marta jest super i ma przynajmniej w głowie wszystko poukładane a nie jak ci co piszą takie rzeczy . ;)

Ada_Milszak

Filmweb powinien być dla pełnoletnich xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones