Marta Bryła

4,9
1 627 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Bryła

Nie lubię tej aktorki. Irytuje mnie.

Martim_M

Czy to ta ktora grala w takim syfie na vivie?

Martim_M

Ale dlaczego irytuje??! Bo odpowiedź na to pytanie może dać kolejną odpowiedź, czy przyczyną irytacji jesteś ty, czy jakaś jej cecha. Czasem irytujemy się tym, co zdradza braki w nas, a nie w osobie, która nas irytuje.

Wydmin

Pieknie napisane!!!

bonaparty

Bardzo zdolna aktorka!!! To zrozumiałe, ze wzbudza konrtowersje ;-)

bonaparty

A te uzdolnienia to pokazała w "M jak miłość", "Barwach szczęścia", czy jako serialowa kelnerka w "To nie koniec świata!" (musiałam wrócić i przepisać tytuł tego arcydzieła bo nigdy wcześniej o nim nie słyszałam)?? W której to perełce polskiego kina tak bardzo zachwyciła swoimi talentami aktorskimi?

Mariac_1974

Twoja wiedza opiera sie tylko na filmwebie, gdzie jest moze jakies 10% jej dorobku aktorskiego...

bonaparty

Poziom aktorski tej Pani jest dramatyczny! Drętwa, sepleni i nawet nie umie włożyć emocji w przedstawianą rolę. Od razu kojarzy mi się z fragmentem castingu w filmie "poranek kojota". Szkoda tylko ze Pani jednak miała telefon zeby oddzwonili...
Co do Pana bonaparty to WCALE NIE WIDAĆ kolega ze profil otwarty na potrzeby "poprawy oceny" wybranych aktorów/produkcji. Pozytywny pijar jednak tez trzeba umieć robić, co widać dla niektórych nie jest łatwym zadaniem ...

Mariac_1974

Mariac_1974 - jak to? Przecież ta "pani" "grała" w "Sapili ko i uciek" (po polsku "Zabili go, i uciekł")! A jeszcze w: "Leżał, wstał, i poszedł", "Grzmoty dziadka na nocniku", "Wielka podróż Apacza dookoła sracza", itd itp... A zważywszy na aparycję, a zwłaszcza na "zdolności" aktorskie - powinna przybrać nową ksywę (jak na "gwiazdę" przystało) "Kupa...", albo "PoS". "Bryła" kojarzy się z czymś twardym, a to... coś... Chyba że to od cegły?!...

Martim_M

bo się upłacze ze śmiechu. Irytuje?!!! ha ha ha ;)

Ada_Milszak

Proszę bardzo, możesz płakać ze śmiechu do woli, ale marnej gry tej Pani to nie zmieni

użytkownik usunięty
Martim_M

No ale gra. Tego nie zmienisz, więc jedyne co ci zostaje to negatywne komentowanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones