Marta Bryła

4,9
1 627 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Bryła

zero dykcji, sepleni, dno, dno, dno.

felicytas

Być może dozylismy czas ów, gdy nie mozna zabronić każdemu, również sepleniącemu byc aktorem. Prawa człowieka? a co z prawami sztuki i prawami widza?

basiaz1970

Sepleni ,bo gra Litwinke,więc pasuje.Mimo to fatalna obsada.Zgadzam się ,że bez emocji,ale cały film jest bez emocji.W Polsce przydałaby się szkoła dla scenarzystów, i najlepiej by było gdyby uczył ktoś z kina amerykańskiego.

1114

Zarowno film jak i gra aktorska Pani Marty Bryły jest na, tu Was zaskocze bardzo dobrym poziomie. Nie wiem skąd tyle negatywnych komentarzy, chyba do gry właczyły sie srodowiska kodziarsko lewackie;) Wracajac do "Aldony" gra naprawde super, w mojej skromnej opini jest ozdoba serialu, wyglada dobrze, intryguje i ma bardzo sympatyczna artykulacje, zdecydowanie nie jest to zadne tam seplenienie. Oby wiecej takich aktorow w Polsce. Pozdrawiam Ludzi oraz plujacych jadem, no i oczywiscie Pania Marte Bryłe. Pa.

sekretybmw7

Polemizowałbym

Krzys_Pe

daj spokój... klient założył konto, żeby ten jeden raz zabłysnąć ;)

sekretybmw7

Żartujesz? Prawda? Bo jeśli nie to chyba masz zerowe pojęcie czym jest gra aktorska.

1114

Poważnie,Litwini seplenia?wszyscy?

basiaz1970

Ona gra Litwinkę, to ja ma mówić? Czysto po polsku? To zamierzone! Nie widzicie tego?

felicytas

radziłabym patrzeć na siebie najpierw a dopiero potem oceniać innych. czy ty wgl. wiesz co to jest seplenić? , a dno to jest w wodzie. następnym razem prosiłabym zapoznać się ze słownictwem które chce się na kogoś napisać, bo jak się nie wie co coś oznacza to się bez powodu nie mówi/pisze . ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones