Marta Bryła

4,9
1 627 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Bryła

najgorsza gra aktorska w obsadzie "Korony królów".

MusztardaSaperska

No Nie, Musztardo. ona jest na maksa fajna!!!!!

użytkownik usunięty
bonaparty

Zgadzam się z bonapartym , są o niebo gorsze i brzydsze od Marty, ona jest ok.

To, że są gorsze i brzydsze, to nie znaczy, że ona dobrze gra.

MusztardaSaperska

Prawdziwe aktorskie nieporozumienie. Wogole nie umie grać.

Sol1987

A może to celowo o to chodzi, żeby prawy Polak - patriota oglądając jej postać znielubił Litwinów. Przecież to obcokrajowcy tak jak Węgrzy, Czesi i Krzyżacy. Niepopolsku mówią - trza nienawidzić

MusztardaSaperska

W Koronie zagrała słabo, ale i tak o niebo lepiej od reszty,

Azazelo

Czy ja wiem? Z obsady znajdą się osoby grające lepiej od niej (wg mnie ona i aktor grający Kazimierza to dwa nieporozumienia, a niestety grają główne role, więc to boli).

MusztardaSaperska

Dziewczę odgrywa rolę na poziomie programu"Anna Maria Wesołowska"
Ani talentu, ani urody - żenujące !

waltam

W Wesołowskiej jest dużo lepiej

waltam

Jak ona nie ma urody, to masz chyba oczy w du..e

MusztardaSaperska

Ja mam inne zdanie... Owszem - dużo jej brakuje, ale to i tak jedna z barwniejszych osób w obsadzie. Może gra i samą siebie, ale przynajmniej z postaci cos zrobiła dzięki temu . Dykcja? Fatalna, ale tu i tak chyba coś stara się mówić ze wschodnim akcentem wiec moze to zabieg celowy, ale głowy nie daję bo na pewno mówi przez zęby co jest wadą wymowy. natomiast bije na głowe postać swego męża, ktora jest odgrywana przez wyjątkowo marnej klasy aktorzynę. Podobnie jak ten kuchta od postu 'brzemiennych niewiast". Kłopot z tym ze Aldona odejdzie, a z kazikiem będziemy męczyć się przez 366 odcinków a może i więcej.

erbass

Na szczęście już Kaziek jest inny. I o wiele lepiej gra.

izka3g

No chyba nie

MusztardaSaperska

Jak dla mnie jej najlepsza kreacja od czasów reklamy McDonald's

Viteq

XD

MusztardaSaperska

zgadzam sie, moim zdaniem bardzo słaba

MusztardaSaperska

nie mogę znaleźć ani jednego plusa w grze tej pani. dykcja? tragiczna, mamrocze cały czas coś pod nosem, nie kupuję jej aktorstwa w ogóle. ciągle mam wrażenie że za kamerą jej ktoś podpowiada "a teraz podnieś głos/ a teraz zdzwiona mina/ a teraz foch - cudnie!
" nie ma w tej postaci nic ciekawego, żadnej głębi. ona nie gra damy dworu, tylko jakąś trudną, ofochaną dziewuchę z blokowiska. brakuje tylko, żeby jeszcze splunęła na ziemię.

joannavonb

to jak musiały wypaść inne aktorki w castingu

tomik2309

ah, gorzej już chyba nikt nie mógł wypaść.... sęk w tym, że zapewne ta Pani miała tzw. plecy....

agx

jak ona mnie denerwuje w koronie królów jak mało kto , strasznie beznadziejnie gra i te jej minki,./
jaka z niej aktorka jest praktycznie anonimowa zagrała wcześniej jakieś epizody ,a teraz gra w KK bo nie było stać producentów na lepsza aktorkę to wloeli wziąść amatorkę za pare złotych sie wysila jak moze ale słabo to wygląda, po prostu nie ma talentu to tak jakby
rysia z klanu dołączyć do Barcelony i próbować z niego zrobić Messiego

konradek007

Skończ pie...c

MusztardaSaperska

bardzo lubię jej postać, świetnie gra, jest bardzo naturalna

MusztardaSaperska

A Ciebie, w czym można oglądać ?
Nie pisz o tym, na czym się nie znasz.

magdalena_odzimkowska

XDDDDDDDDDDDDDDDDD czyli oceniać grę aktorów mogą jedynie inni aktorzy?
gorszej głupoty dawno nie słyszałam XDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones