Mark SheppardI

Mark Andreas Sheppard

9,1
3 953 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Sheppard

Ahh... Jak ja go nie lubię :D Za te wszystkie rolę, złych, wkurzających złych charaktrerów :D

kalambury1008

To samo można powiedzieć o wszystkich aktorach grających czarne charaktery. Im lepiej zagrany, tym większe emocje budzi jego postać. Uwielbiam go za rolę Sterlinga w Leverage. Jak się pojawia, czuję niemiły dreszczyk i już wiem, że będzie się działo...
Podobnie, jak Ricka Hoffmana w Suits - jak go zobaczyłam, z miejsca chciałam zrezygnować z serialu. Teraz nie wyobrażam sobie tego serialu bez niego. Dziękujemy wspaniałym aktorom za emocje które w nas wzbudzają swoim kunsztem aktorskim, zwłaszcza, jeżeli grają role negatywne :)
Weźmy jeszcze Matthew Bomera - grał postacie pozytywne, których nikt nawet nie zauważył. Wystarczyła jedna rola przestępcy - i wszyscy wiedzą kim jest.

użytkownik usunięty
kalambury1008

wkurzających? Crowley nie jest wkurzający, on jest boski! Wybacz dobór słów... A Canton w DW? To nie jest czarny charakter.

Ja tylko oglądałm seriale/filmy, w których gra zły charakter:). Szczególnie mi się podoba w SN, gra tam króla piekeł: Crowley'a :). jest taki... szatańszki i cwany:D

użytkownik usunięty
kalambury1008

napisałaś, że go nie lubisz. Zdecyduj się kobieto:P

Bo tak jest:). Napisalam, że lubię postac przez niego graną.:)

użytkownik usunięty
kalambury1008

oookej... chyba się nie rozumiemy. Nie lubisz aktor bo gra czararnych charakterów, ale lubisz tych czarnych charakterów?

Oh, to skomplikowane! :) Z jednej strony go nie znoszę, ponieważ gdy pojawia się w jakimś serialu od razu wiem, że stanie się coś złego, a ja lubię szczęśliwe zakończenia:). Z drugiej natomiast strony postacie, które gra nadają danemu serialowi/filmowi smaczku, dreszczyku. Bez niego seriale, w których gra miałyby u mnie znacznie niższą ocenę.
Pozdrawiam:)

kalambury1008

ale co za akcent!!!!!!!!!!! ;* ^_^ <3

the_nick06

Angielski:)!

kalambury1008

Wlasnie wedlug mnie jak aktor gra zly charakter i dobrze go gra to znaczy ze zagra wszystko. A on ma taki wyraz twarzy, ze od razu jak sie na niego spojrzy to wiadomo ze ma cos na sumieniu:) A w Supernatural naprawde dobrze zagral.

użytkownik usunięty
kali_8

o wyrazie twarzy mnie rozwaliło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones