Mark Ruffalo

Mark Alan Ruffalo

8,2
81 586 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Ruffalo

Ja mam jakas obsesje na punkcie glosow;p A Mark Ruffalo po prostu mnie wgniata w ziemie jak mowi. Swietny akcent...
^^

gwell

W jego przypadku interesująca barwa głosu łaczy się z niewielką wadą wymowy. W specyficzny sposób wymawia głoski syczące. Tego rodzaju syczenie jest bardzo kuszące. ;-)

Klee

Oj tak, bardzo :)

użytkownik usunięty
gwell

Oj nie tylko Ty! :D też mam i też mnie hipnotyzuje głosem.. :)

gwell

a co myślisz o głosach Normana Reedusa (Święci z Bostonu) czy Edwarda Nortona? :P

kasia999

Norman Reedus ma nieziemski głos :D Co do Marka Ruffalo też się zgadzam :)

użytkownik usunięty
gwell

ja też uwielbiam głosy, w marku nie widzę nic specjalnego, ale uwielbiam słychać Keanu Reevesa, Christiana Bale'a, Keiry Knightley i Johnny'ego Deppa:D

użytkownik usunięty

Ja kocham jego głos ;D Jego i Heatha Ledgera głos mnie hipnotyzuje ,;D

gwell

hah, też to mam ;D uwielbiam głosy, byle by nie w mojej głowie ;)
a tak serio to Mark ma świetny głos, dlatego m.in kocham oglądać filmy z napisami

gwell

Bardzo fajna barwa głosu, której przyjemnie się słucha.
Zauważyłam, że ma podobny głos do Jake'a Epstein'a(Craig z "Degrassi:Nowe pokolenie") i nawet z wyglądu go trochę przypomina :P

użytkownik usunięty
gwell

Już myślałam, że będę założycielką nowego tematu, ale widzę że nie jestem jedyna. Uwielbiam jego głoś, jestem od niego uzależniona. Mógłby mi czytać książki na dobranoc i szeptać cokolwiek do ucha ;) Kolejny głos który na mnie tak działa to głos M.C Hall'a i A. Skarsgard'a :)

glos Marka jest niepowtarzalny, niesamowity i no po prostu wgniata :)

gwell

Zgadza się Mark ma wgniatający w fotel głos. Podobny wgniatający w fotel głos ma Clive Oven, Rusell Crowe, Michał Żebrowski i Katarzyna Dąbrowska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones