Mark PellegrinoI

Mark Ross Pellegrino

7,5
4 111 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Pellegrino

Świetny, fenomenalny aktor. W kazdą postać potrafi tchnąć coś niesamowitego. Niestety, wciąż jest niedoceniany a wielka szkoda. Ten facet potrafi zagrać praktycznie wszystko! Od dramatycznej roli, przez komediową aż do mrocznej. Podziwiam go!

tess_harding_2

Dokładnie, bardzo mi się podobał jako Lucyfer w supernatural szczególnie na początku 7sezonu w halucynacjach Sama.

magda100

Tak, wtedy był naprawdę niezły. Ostatnio widziałam z nim film 2:13 i tam był naprawdę przerażający. Pokazał prawdziwy kunszt aktorski.

magda100

To prawda, ma w sobie coś takiego....co od razu zwróciło moją uwagę, wyróżnia się spośród innych aktorów. Mischa Collins, czy Jensen Ackles mają zupełnie inną szkołę aktorską, on gra jakoś tak...inaczej. Chociaż Ackles też jest fenomelnalny moim zdaniem. I pomyśleć, że odkryłam go dopiero dzięki "Supernatural"...

tess_harding_2

Narazie to obejrzałam seriale i filmy, w których grał czarny charakter i bardzo mnie się podobały jego role. Teraz muszę obejrzeć jakiś film z jego udziałem, w którym już nie gra złego gościa i ocenić czy równie dobrze w nich gra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones