Mark HermanI

7,3
277 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Mark Herman

Niesamowity film. Jeden z tych, które choć raz w życiu powinno się zobaczyć. Wzruszający, szokujący, wstrząsający. Ci bardziej wrażliwi na pewno niejedną łzę na końcu wyleją. Wspaniały po prostu, polecam.

zwijezda

JA również polecam :)

jasioo91

Gość ma niesamowitą wyobraźnie!

zwijezda

również, jest ok:)

zwijezda

również uważam, że jest to wspaniały film, każdy człowiek, a przede wszystkim polacy i niemcy powinni obejrzeć ten film. Niedługo, młode osoby będą traktowały tę historie jak jakieś science fiction....ten film powinien być puszczany w szkołach, obowiązkowo. Film jest nie do opowiedzenia....i ja płakałam nie tylko na końcu, ale przez większą część.POLECAM

zwijezda

Film jak najbardziej trzeba zobaczyć! Poruszający, wstrząsający, ale warty obejrzenia.

zwijezda

Dokładnie. Ubóstwiam tego reżysera!

zwijezda

Co w tym filmie jest niby takiego wstrząsającego i szokującego, no chyba, że totalna ignorancja jego twórcy, nie liczącego się zupełnie z realiami obozowymi. Film totalnie naiwny. Jaki jest sens, kręcenia czegoś takiego? W żaden sposób nie uczy historii i pokazywanie tego filmu w ramach edukacji młodzieży, to dla mnie jakiś nonsens. Pokazywanie takich tanich historyjek, to jak dla mnie spłycanie tragicznej prawdy historycznej do roli wyciskacza, łez, toż to zwykły Bollywood !

gerhard68

dokładnie. wychwalanie tego filmu jest dla mnie równoznaczne z kompletnym brakiem wiedzy dotyczącej II wojny oraz obozów koncentracyjnych. tym bardziej boli mnie to, ze tym brakiem wiedzy wykazują się młodzi polacy :/

wild_wolf

ale to nie film historyczny. Jak się chce historii to ogląda się Discovery. Chodzi o sam motyw fabuły, nie o fakty

kilogramowy

Na temat obozów nie opowiada sie bzdurnych bajek.

wild_wolf

Ja to rozumiem, ale to chyba nie o obóz chodziło, tylko raczej o cała tę sprawę z punktu widzenia mentalności nazistów

zwijezda

I za Weneckie Q... - świetnie napisana historia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones