Mario Casas

Mario Casas Sierra

8,3
10 738 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mario Casas

Mmmmmm jest....
Jest boooooski! Mario Casas<3

Darunia16

Meeeeeeega boski jest !! <3 I ten uśmiech.... coś pięknego ;)

użytkownik usunięty
BamMarta

eee tam ma buźke jak laluś albo ken z barbie. Taki drugi Jacob ze zmierzchu...

zero męskości, zero testosteronu. Na bank podniósłby mydło każdemu kto by mu je rzucił...

A wy tylko zawyżacie średnią tego beznadziejnego aktora.

Darunia16

Powiem ci ze na zdjęciu to tak dziwnie wyszedł jak go zobaczyłam po raz pierwszy, ale jak zobaczyłam go w filmie (Trzy metry nad niebem) to juz po mnie. Ciacho i zapada w pamięc stanowczo. A Jacobowi czy jak mu tam to dużo brakuje do Maria, ba do pięt nie dorasta mu (to do kolegi powyżej ) :-)

monia198923

Dokladnie a kolega szycha7 jest jakis cholernie niedowartosciowany bo wlazi na rozne tematy zwiazane z Mario i jedzie na niego a jakby od Maria w pysk dostal to by w Afryce wyladowal;) Heheh no ten gowniarz napewno jest bardziej meski od niego ahaaaa ... :D Albo gosciu filmu nie widzial skoro tak twierdzi bo bynajmniej w filmie jest to chyba wrecz najbardziej meski facet jakiego widzialam. A oprocz tego ma jeszcze wiele innych zalet. Poprostu ideal !;) Tacy jak szycha7 nie dorastaja mu do piet i dlatego zal d... sciska;) Aaa i w filmie bylo wiele pokazow jego sily, chociazby w poczatkowej scenie, przecietny szyszus z podworka nie podciagnalby sie nawet pol raza na trzepaczku;) Mario jest nie tylko przystojny, jest prawdziwym mezczyzna, na pierwszy rzut oka widac kto ma wiecej TESTOSTERONU ! :)

Darunia16

Boski ! Jak on się uśmiecha jego oczy też.

nathalie34

nie zesraj sie w pory z podniety

makatanka

Może ty to robisz , powodzenia zatem.

nathalie34

Nie wiem czy wiecie ale go gej

okti

No co ty, Skąd wiesz?

okti

Déborah François czy tej pani coś dynda między nogami bo to jego żona.

soulfly777kris

To jest bi prosta sprawa

Weronka90

Ten kolo nie jest bi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones