Mario Casas

Mario Casas Sierra

8,3
10 746 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mario Casas

Hej chciałam się dowiedzieć czy są razem uwielbiam a wręcz kocham filmy z nimi w roli głównej,
Idealnie do siebie pasują a więc proszę piszcie co wiecie ? ;)

mandaryna19984

są na 100 % razem

mandaryna19984

a jeśli to cię zaciekawi to nawet są zaręczeni

http://www.elmundo.es/blogs/elmundo/happyfm/2013/03/18/mario-casas-el-novio-idea l-para-maria.html?a=fa2d463bae5eb32f29ae1887807ed025&t=1366534511

paulina1g5

Oooo to świetna wiadomość ..;D dziękuje za informacje :) a skoro jesteś na bieżąco wiesz może kiedy będzie 3 część filmu trzy metry nad niebem ? ;0

mandaryna19984

nie mam pojęcie na pewno za jakieś 2 lub 3 lata pewnie :)

paulina1g5

Szkoda że tyle każą nam czekać :D Bardzo bym chciała żeby byli razem w filmie ;)

mandaryna19984

nieee ja wolę tą 2 ;D

mandaryna19984

tak się zainteresowałem tematem, poszperałem i widzę, że autorem książki jest Federico Moccia który tą miłosną historię przedstawił w dwóch książkach pt. Tre metri sopra il cielo i Ho voglia di te czyli Trzy metry nad niebem i Tylko Ciebie chcę. Nie ma żadnej kontynuacji. Jego następne książki opowiadają już inną historię np. Niki (romans nastolatki ze starszym o dwadzieścia lat mężczyzną).

mandaryna19984

ale skad wiedzie ze bedzie 3 czesc?;)

Alicja898933

Czytałam o tym na hiszpańskich stronach :D

mandaryna19984

ale o czym ma opowiadac ten film? I to jest 3 czesc z "3 metry nad niebem" i "tylko ciebie chce"?;)

Alicja898933

tak to ma być kontynuacja i dalszy ciąg . BO CAŁA TA historia od początku miała być trylogią :D

mandaryna19984

a kiedy ma wyjsc?;)

Alicja898933

Ponoć pod koniec tego roku ..! albo na początku przyszłego .. ;)

mandaryna19984

aha. a wiesz moze o czym bd opowiadac? Co tam dalej bedzie sie działo.xd

Alicja898933

Czytałam że ma połączyć ich ktoś nowy ale można to różnie interpretować :D

Alicja898933

Ja wiem tyle, że w ksiazce ponoć ma dziecko z Gin, ale mówią, że film ma sie bardzo różnić od książki :)

mandaryna19984

Już 2016 i nadal nie wyszła xD

mandaryna19984

ej a jak sie ksiązka nazywa?:)

Alicja898933

Mam nadzieje że to wszystko prawda że ma wyjść 3 cześc, bo nie moge sie doczekać ♥

xenia281

Ja znalazłam tłumaczenie i siostra Mario napisała, że niestety nie są już razem.
Na każdej stronie jest napisane co innego. Także nie wiadomo w co wierzyć.

Zielona22

Tak, to prawda. Ale ponoć rozstali się z powodu obowiązków zawodowych, więc są szanse, że się jeszcze zęjdą.

Ashley89

Mam taką nadzieję. Choć słyszałam, że oboje mają już nowych partnerów.
Kurde, prawdziwa miłość przetrwa wszystko. Ponoć.
Praca to chyba nie aż taki problem, zawsze się można dopasować.

mandaryna19984

Na szczęście już nie są razem, teraz jest ze śliczną Bertą Vazqez. Mario się gust polepszył i całe szczęście. Oby się pobrali i mieli mnóstwo słodkich dzieciaczków. Życzę im szczęścia.

mile18

Oczywiście Berta Vazquez, zrobiłam błąd

mile18

Berta śliczna? Dodaj, masz do czego. Śliczna to jest Nathalie Emmanuel. Ani Maria ani Berta do niego nie pasują.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones