Mario Casas

Mario Casas Sierra

8,3
10 738 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mario Casas

Wpadłam w " mariocasasomanię " w tej chwili oglądam z nim wszystko jak leci i nie mogę przestać , a zaczęło się niewinnie od b. dobrego zresztą filmu Z 2010 r Tres Metros Sobre El Cielo - Trzy Metry Nad Niebem , potem El Barco - Statek , Paco i jego ludzie głównie sezon 8 ( ale jest tylko dostępny na internecie w wersji hiszpańskiej na antena3.com ) , filmiki na You Tube , reklama mustanga , Po prostu nie dość że piękny ( zniewalające spojrzenie ,uśmiech , sylwetka ) , to bardzo dobra gra aktorska , zupełnie naturalna . Myślę że wielka kariera przed nim , nawet jeśli nie gra w filmach amerykańskich .

aga_188

obawiam się, że "mariocasomania" jest zaraźliwa :P

lina_zet

oj tak...;)

mala_zam

hehe popieram :) ten film zmienil wszytsko

chrypa

widze że nie jestem jedyna xD

Katienkis

:))))))))

Katienkis

Tez mam tą cudowną manię na punkcie Mario Casas

patusia4

a ja się bałam że to tylko mi tak odbija i że jest coś ze mną nie tak :D ale jednak jest okej bo to nie tylko ja mam manie <3 na jego punkcie

lina_zet

popieram !!! :)

aga_188

sex sex ♥

keyt9393

jako Ulises..mmmmmmmmmmmm:)))))

brin

fajnie go grał <3

brin

jako ulises był cudowny, gdzie 4 seria ;< ?

keyt9393

Dokładnie , niesamowity gość, jego oczy , one się śmieją przy jego każdym uśmichu, przystojny Wow !!!

aga_188

tak, tak też się nim zauroczyłam:)!
pozdrawiam gorąco!

aga_188

owszem "mario.... mania "jest zarazliwa.... pozdrawiam ;)

aga_188

zgadzam się.............. to nieuleczalna choroba....

katarzyna_kl

a ja tam wcale nie chcę się z niej leczyć ;)))

BuBa_1111

oglądnęłam przez święta 3 razy i dostałam zawrotów głowy, że musiałam iść do lekarza. Ciśnienie ok, cukier ok, dziś pobrali krew na morfologie i tsh... Trochę mi przeszło, ale mam w planie w ten weekend zobaczyć ten film znowu więc obawiam się jak to się skończy. Nie wiem, kurcze, może ja w ciążę zaszłam w trakcie tego intensywnego oglądania????

katarzyna_kl

ja tam nie wiem :D na kwejku zobaczyłam go i .. WOW! http://kwejk.pl/obrazek/1099896/mario,casas%E2%99%A5.html

ocieka sexem :D chyba obejrzę z nim jakiś film żeby na niego popatrzeć i może seriale się przeleci :D
rzadko spotyka się takich facetów . nawet w filmach :D haha

Ritchelliel

mam już swoje lata ale takiego kolesia jeszcze w życiu nie widziałam ... nie wiem co w niem jest ale ochota patrzenia na niego jest straszna:) film trzy metry nad niebem zrobił na mnie takie wrażenie głównie jego rolą, bo gra po prostu świetnie do tego wygląda ...hyymmm Dzieki niemu zaczełam oglądać "statek" naprawde mnie wciągneło:) Hiszpania nigdy mnie jakoś wyjątkowo nie interesowała a po tym filmie mam zamiar odwiedzić ten kraj może jest tam więcej tych casasów hehe chętnie pojade chociaż tylko popatrzeć ;P

kami211

znam to...jeszcze nigdy nie wpadłam w taki szał na widok aktora...po prostu oczy mi wychodzą na jego widok..haha, cudowny jest!

kami211

haha, dokladnie i ja mam identyczne odczucia, no i sie waham czy ogladac te wszystkie seriale i filmy po hiszpansku, mimo iz nie znam :P Luuuudzie w wieku 27 lat takie odchyly. Ma chlop odzialywanie :D A apropo hiszpanow, tez sie nie spodziewalam, ze az tak przystojnie sie rozmnazaja...dodac do tego hiszpanski temperament...kiedy ta wycieczka?!

peggySage

oglądaj bo naprawde warto zdziwiłam sie że hiszpańskie filmy są całkiem dobre a nigdy wczesniej nie zwróciłam na to uwagi:P najlepsze jest to że ten chłopak nie tylko wygląda ale bardzo dobrze gra moze nie jestem specem ale takie jest moje skromne zdanie i to nie po jednym jego filmie, obejrzałam kilka :) koleś niestety bedzie przez większość oceniany przez pryzmat urody i pewnie w większości będzie opinia że małolaty za nim szaleją bo jest przystojny i nic poza tym juz widze mase komentarzy że Mario wygląda i nic wiecej soba nie reprezentuje, a myśle że to nieprawda i nie pisze tego jako wpatrzona w niego zakochana nastolatka. Zresztą zawsze tak jest... ludzie są zawistni więc jak ktoś jest przystojny odnosi sukces to przecież musi być zaraz masa komentarzy negatywnych pod jego adresem ze nie umie grać itp itd :/ widze że wiek mamy podobny koleżanko tak więc pociesza mnie fakt że nie tylko ja tak mam heheh :) Hiszpania napewno w nastepnym roku chyba że się mąż zbuntuje :P

kami211

Jak dla mnie aktor nie tylko ciacho , ale i zdolny. Może i początkujący, mimo to miał okazję wykazać się w kilku filmach i serialu . Według mnie kiedyś będzie miał okazję zaistnieć jako aktor światowego formatu ... Ale wszystko przyjdzie z czasem :)

kami211

ja pierwszy jaki widzialam to rec :D Hiszpania daje rade :)

użytkownik usunięty
kami211

mam bardzo podobnie, "casasomania" mnie również dopadła jakiś czas temu i nie wiem co mam ze sobą teraz począć bo jak nie obejrzę jeszcze jakiegoś filmu z nim to obawiam się, że nie zasne. No i dokładnie jak Ty mam ochote wybrać się do Hiszpanii, mimo że wcześniej mnie za specjalnie nie ciągnęło w te rejony... ale jeśli tam takich Mario jest więcej to chcę tam być jak najprędzej :D

Ja ostatnie 5 miesięcy spędziłam w Hiszpanii i powiem poznałam tam takiego jednego chłopaka, który przypominał mi Mario. Przeżyłam swoje 3 metry nad niebem i nadszedł czas wrócić do Polski bo niestety Erasmus się skończył... a teraz ciągle z nim myślę, mam kontakt przez facebooka, obietnice, że odwiedzi Polskę ale wiecie jak jest... na szczęscie wspomnienia pozostają... :)

Ritchelliel

Akurat na tym zdjęciu z opuszczonymi spodniami wygląda jak ken;p

konradosi

mogę anulować to? :D uznajmy że półtora roku to dużo, było, minęło .. nie rozpamiętujmy :D

Ritchelliel

Hehe;), rozumiem

aga_188

gdzie moge zobaczyc na jakiej stronie ten film El Barco - Statek

wiewiorka92

na kinomaniaku

wiewiorka92

Najłatwiej na wrzucie ;) Są wszystkie odcinki ;)

wiewiorka92

to serial,,Statek''

użytkownik usunięty
aga_188

Przecież on wygląda tak zniewieściale jak C. Ronaldo...

W ogóle co ten koleś robi w top100? Gówno z niego nie aktor, wygląda lalusiowato jak Ken Barbie - w sam raz dla gimbusów. To jakaś kpina.

Widziałam z nim dwa filmy i naprawdę dobrze zagrał.Ale to i tak troszkę za mało,jak na top 100.

Wazzzka

W "El Barco" nie powala. Gra dwudziestoparoletniego chłopaka z umysłem pięciolatka. Ale to może po prostu taki zamysł twórców serialu, bo inne postaci też nie zachwycają.

"Przecież on wygląda tak zniewieściale jak C. Ronaldo...".

Tyle że CR jednym nieostrożnym ruchem może zabić, a jak zadrapie delikwenta paznokciem to tamten leży i kwiczy jakby nim Kliczko walnął o glebęXD

WhiteDemon

Zazdrośnicy.Z której strony on niby jest podobny do CR? Mario Casas jest o wiele razy przystojniejszy od Ronaldo,jest MEGA przystojny i seksowny,każda by chciała takiego mieć :)

Ayo23

Co? Jestem kobietą to raz, Cristiano również jest mega przystojny to dwa, a każda która twierdzi że jest brzydalem oszukuje sama siebie to trzy.

WhiteDemon

Powinnaś zatem zmienić zdjęcie profilowe i nick ;)
A czy ja napisałam że CR jest brzydalem? naucz się czytać tekstu ze zrozumieniem,Cristiano jest również przystojny ale moim zdaniem M.Casas jest przystojniejszy.Tyle w temacie.

Ayo23

Nicka zmienić się nie da na FW, nawet jeśli by się chciało, poza tym bardzo swój lubię ;).
A jeśli chodzi o zdjęcie..no nic nie poradzę że Aidan Gillen w "Darkling" wyglądał bosko i po prostu nie mogłam się oprzeć żeby tego gifa nie wstawić;)

Napisałaś że Casas jest wiele razy przystojniejszy, więc być może błędnie założyłam że jesteś jedną z tych która twierdzi że kijem by Cristiano nie tknęła...A jak czytam takie teksty to mi się śmiać chce. Niemniej masz rację, nie stwierdziłaś że brzydal, także przepraszam że źle Cię oceniłam.

WhiteDemon

Wszystko rozumiem,po prostu pomyliłam się co do płci , a więc przepraszam. Nie oglądałam filmu ''The Darkling'' z tym aktorem także nie będę się wypowiadała ;)
Wracając do tematu M.Casasa i C.Ronaldo to chodziło mi o to że Mario bardziej przypadł mi do gustu,ale uważam że Cristiano również jest przystojny,bardzo go lubię,dużo pomaga chorym dzieciom i udziela się charytatywnie.
Irytują mnie ludzie którzy krytykują przystojnych aktorów lub ładne aktorki (zazwyczaj są to faceci) ale to tylko i wyłącznie zazdrość.Moim zdaniem z takimi ludźmi najlepiej nie wchodzić w dyskusję ponieważ nie da się ich przekonać do swoich argumentów, ''wiedzą lepiej i koniec''.
PS.Nie musisz przepraszać nie uraziłaś mnie ;)
Pozdrawiam

Ayo23

Jak to miło spotkać kogoś kto potrafi normalnie porozmawiać na FW, nawet jeśli zaczęłyśmy od tyci spięcia ;)

Pozdrawiam Cię również cieplutko :)

WhiteDemon

Oj miło,bardzo miło ;)
Tutaj to rzadkość żeby z kimś porozmawiać na temat filmu bez kłótni.Jest tutaj mnóstwo trolli którzy tylko szukają zaczepki,takich marginesów niestety jest multum.
Może znasz jakieś fajne filmy gatunku thriller które możesz polecić? byłabym wdzięczna. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Ayo23

Może "Bunkier" ten z Keirą Knightley? Pamiętam że bardzo mi się podobał;)

WhiteDemon

Nie widziałam tego filmu,z chęcią obejrzę.Lubię tę aktorkę. dzięki :)
Pozdrawiam

aga_188

ha ha - cudny jest , po prostu potrzeba patrzenia na niego jest straszna itd itp

aga_188

MARIO!!!
jest niesamowity!:)

aga_188

No cóż i dalej się kręci , dziś znowu można go zobaczyć na http://www.antena3.com/ Hormiguero o 21, 30 9
nie wiem jak wy dziewczyny ( fanki oczywiście , nie te złe i NA NIE ) , ale jeśli przegapicie to z pewnością jutro będzie wszystko dostępne na You Tube ,
pozdro i życzę kolejnych sukcesów Mario ( teraz jest w colombii i kręci "The 33" z Antonio Banderasem ) , niech wszystkim niedowiarkom szczęki opadną , a my ( i tylko fani zaznaczam ) napewno jesteśmy z nim , życząc powodzenia i dalszych sukcesów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones