Marilyn Monroe

Norma Jeane Mortenson

8,4
7 688 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marilyn Monroe
barbiedeplastico

W takim razie dziękuję za pozdrowienia. Jest wspaniała

AnnieArashi

za to gust filmowy jej fanów woła o pomstę do nieba ; /

użytkownik usunięty
Ulisseska

Oj prawda xD

Oj nieprawda;P

Bisexidryna

Niestety prawda. Jesli lubujesz się w filmach typu Dziewczyny z drużyny: Walcz do końca, lub X-men jak autorka to nie masz za grosz gustu. Prawda boli.

użytkownik usunięty
Bisexidryna

"Zmierzch"- 9 i do ulubionych- faktycznie pogratulować gustu ;P

Oj...Pogratulować....

Kaplica................................................padłam trupem

Nie ma to jak podchodzić do wszystkiego zbyt poważnie XD Tak jesteś taaaki fajny i mądry bo dałeś Zmierzchowi jeden pomimo tego, że wszystkie idiotki w tym ja( pewnie napiszesz, że cieszysz sie że to zrozumiałam- ha! potrafie czytać w myślach jak Edzio!) i "Zmierzchowi dałam 8, "Zaćmienie ma u mnie 9( o jak np "Persona" Bergmana;P) do Ulisseski: przepraszam bardzo ale "Dziewczyny z drużyny" dalszych części nie widziałam i raczej nie zobacze;) prawda, że słodki i naiwny no ale cóż i tak czasami trzeba;) a mój gust i fanek MM proszę się nie martwić;) a z tym gustem.. Kurcze przepraszam, że lubię wiele rodzajów filmów, no ale tak już mam;) a co do założycielki tematu- ocenia filmy jak chce;)

użytkownik usunięty
Bisexidryna

Zmierzch to jak mówią co poniektórzy "dno i dwa metry mułu", ale takie osoby jak ty tego nie zauważają bo mają "trochę" ograniczony gust - i w tym problem xD

Twoje zdanie;) uwierz mi, mam świadomość, że Zmierzch to hmm, bajeczka, tylko, że ja nie mam z tym problemu, co co innych irytuje mnie śmieszy, ale śmieszy pozytywnie, mam do tego filmu DYSTANS;) a jeżeli chodzi o oceny- nie stawiam "Zmierzchu" i "Persony" na równi, co to to nie, tyle, że różnia się o 180 stopni i nie ma co ich porównywać. Oceniam filmy zgodnie z gatunkami- a "Zmierzch" to romansidło z elementami akcji. Jeżeli dużo oczekuję od filmu a nie spełnia moich wymagań, to i nawet "Ojcu Chrzestnemu moge dać ocene niższą niz ma u mnie "Zmierzch: czy "Zaćmienie";)

użytkownik usunięty
Bisexidryna

To tu się okropnie różnimy bo ja nie oceniam filmów na podstawie gatunków tylko pod względem całości - wszystkich elementów i ogólnego wrażenia :)

użytkownik usunięty
Bisexidryna

A Ty niestety nie xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones