Marie Avgeropoulos

8,5
6 101 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marie Avgeropoulos

Na początku kiedy obejrzałam pierwszy raz the 100 że ona ma z 19 lat , a tu taki szok 28 ?? ;O

Vikikkii

Co to znaczy jak na 28 lat?A co to,już wyrok śmierci? :) Co wy ludzie.To co ja mam powiedzieć?Mam 33 i co,mam już szukać miejsca na cmentarzu?Przecież to w sumie młoda kobieta na razie.Można się zacząć martwić,jak będzie miała 38.Poza tym,wielu ludzi po 30-ce wygląda lepiej,niż ci młodsi.Takie geny.Akurat w tym serialu,ta blondynka,która gra Clarke,choć jest młodsza od niej,wygląda na starszą i to o wiele.Takie moje skromne zdanie.

mario_1981

Nie , nie o to mi chodzi że 28 , 33 to dużo tylko o to że strasznie ślicznie i młodo wygląda jak na te 28 lat ... :)

Vikikkii

Tak,to fakt,bo jak pisałem,są takie przypadki.Ja sam (nie chwaląc się) wyglądam na parę lat do tyłu.Kiedyś,gdy miałem te 20-25 lat,dawali mi ze 17 i denerwowało mnie to,ale dzisiaj,patrząc jak starzeją się znajomi w moim wieku,jestem zadowolony.Wszystko kwestia genów.Jeden taki ma już pokaźne gniazdko na głowie,drugi siwieje jak dziadek,a u mnie nic,sierść jak u 15-latka.Ze starością trzeba się pogodzić,ale mam na to czas,gdy będę koło 50-ki o ile dożyję ;)

mario_1981

no wiem wiem akurat to roznie bywa pijaczyna czy cpun moze rownie dobrze wygladac po 30 tce zalezy od genow

Vikikkii

Wiesz rocznik Czarnobyla ;-)
Tak jak i ja ;-)
Mimo iż do 30 dobijam mi wciąż dają góra 23 lata ;-)

Szatan_z_mgly

Kłamią, bo chcą, żebyś im alkohol kupił

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones