Marie Avgeropoulos

8,5
6 100 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marie Avgeropoulos

W the 100 po przemianie w "Octavię z leśnych ludzi" wygląda super.

Pieterson

Dokładnie tak - ładna aktorka (chyba greczynka) i fajna postać.

Pieterson

A przed wygląda źle? Dla mnie wygląda doskonale w każdym momencie - moja ulubiona postać w the 100.

Chomik_88_

Ale tak wygląda bardziej kozacko :)

Pieterson

Dzięki że nie napisałeś że bedziesz spoilował. Teraz wiem że bedzie u leśnych.

smRoll

Nie duży spoil, ale sorry :)

Pieterson

Jakoś trzeba ukryć fakt, że dobija 30tki i nie wygląda na nastolatkę. Brud i farba się do tego nadają. Natomiast jej zabawa w "ziemiankę" jest mocno irytująca i niewiarygodna.

marcin261287

W sumie jak na zakochaną w grouderze to zachowanie całkiem wiarygodne. Chciała się mu przypodobać, do tego nie do końca dobrze pojęty honor itp. Inni bohaterowie znacznie bardziej irytowali :D Wiadomo którzy.

marcin261287

W 6 sezonie jedzie bez farb i brudu, a i tak wygląda sexi.

Artanis

Przestałem oglądać ten serial. Za dużo idiotycznych zachowań bohaterów jak na moją cierpliwość.

marcin261287

tek-mate, master Bra'tac ;)

Pieterson

Jako Blood Raina wygląda jeszcze lepiej ;D Ogólnie razem z Raven są najładniejsze z obsady. Clark może może im buty czyścić.

Pieterson

Oglądam właśnie 7 sezon i już nie taka śliczna. Na twarzy jakaś taka opuchnięta/utyta się zrobiła.

Slavic

W 7 sezonie to ona o ile pamiętam gra postać o jakieś 15 lat starszą i sporą starszą od swojego starszego brata, więc chyba nieuważnie oglądałeś.

Pieterson

7 sezon i ciągle czekam aż ją uśmiercą. Drobna laska która spędziła większość zycia pod podłogą wybija ludzi dwa razy wiekszych którzy spędzili życie walcząc. I rozumiem że to Sci-Fi ale to żenada, jakbym oglądał małych agentów albo Karate Kid.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones