Mariana Klaveno

6,0
692 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mariana Klaveno

LUDZIE! Wiecie dlaczego ta dziewczyna ma taką słabą średnią głosów ? :D hahaha Szalone fanki Wentwortha Millera postanowiły się zemścić stawiając jej 1 :D A wszystko przez to że była na randce z Wentworthem :D hehehe ja bym na jej miejscu zatrudniła ochroniarza bo z nimi to nigdy nic nie wiadomo :D

Beata_4

Buhaha po pierwsze primo to coś to nawet nie jest podobne do człowieka tylko do pasztetu z Dziegietni robionego przez pana Kazika xD
I ona się bierze za Wenta ;|
Ślepy by jej niechciał <lol2>

weroniczQ

ja za rolę True Blood daję jej 9/10, a Ty panna nade mną- dorośnij.

weroniczQ

Nie wierzę. Doprawdy trudno mi uwierzyć, że są takie puste dziewczyny. W głowie nic tylko fiu bździu. Gotowa nazwać łądną dziewczynę pasztetem tylko dlatego że umówiła się z gościem do którego piszczą nastolatki. Żałosne po prostu.

reese

niestety, wstyd mi czasem za przedstawicielki mej płci :(

Ameriel

no to high five !

Cytując Oscara Wilda "Kto w pięknie odnajduje sens brzydki, jest zepsutym, wcale nie będąc czarującym. To błąd. "

weroniczQ

Słodki Jezu, widzisz i nie grzmisz...

Co do Mariany, to oglądając serial ZAKOCHAŁAM SIĘ w jej urodzie. Kobieta jest niesamowicie piękna, ma zmysłowe usta i genialne, iskrzące spojrzenie. Ma w sobie coś takiego, że ciarki przechodzą. Idealna do roli Loreny.

użytkownik usunięty
Beata_4

przecież ona jest ładna i nawet dobrze gra mimo, że ma mały dorobek w filmografii

Beata_4

Ale przecież Wentworth jest gejem.

użytkownik usunięty
Beata_4

Może dlatego, że jest słaba!
Niesamowite?! Prawda? :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones