Maria Peszek

7,2
1 890 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maria Peszek

Łamie tabu?!

użytkownik usunięty

Łamie tabu?? Odważne teksty?? Co ja słyszę, przecież Peszek to licha idiotka, szczególnie jeśli chodzi o łamanie czegokolwiek. Dohtor Miód 10 lat temu nagrywał bardziej "odważne" piosenki, niż ona kiedykolwiek mogłaby wymyślić! Jak coś robić to już na 100% nienawidzę cieniasów, którzy łamią granice mentalności "moherowej" (ja to niektórzy zwykli mówić) a boją się przekroczyć punktu za którym przestaną być głaskanym pupilkiem mediów.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Haha, tylko zacietrzewieni faceci, którzy nie zdają sobie sprawy, jakie tabu stanowi kobiecy erotyzm w Polsce, piszą takie teksty.

A Maria talent ma.

użytkownik usunięty
szuwarcia

"Haha, tylko zacietrzewieni faceci, którzy nie zdają sobie sprawy, jakie tabu stanowi kobiecy erotyzm w Polsce, piszą takie teksty"
- a takie piszą kobiety, które same nie moga przełamać swoich zahamowań i potrzebują do tego idiotek w rodzaju M. Peszek.









"A Maria talent ma" - każdy ma jakiś, ona chyba swojego jeszcze nie odkryła, bo spiewanie to zdecydowanie nie jej działka

Socjologia nie opiera się na zachowaniach jednostki. Przemiany społeczne muszą być podpierane zjawiskami kulturowymi.

użytkownik usunięty
szuwarcia

Socjologia opiera się na kształceniu bezużytecznych specjalistów od pobierania pieniędzy za gównorobienie (jeśli to studiujesz to bez obrazy).

może to całe "łamanie tabu" w wykonaniu peszkówny jest trochę naciągane, ale jej teksty są ciekawe i mają pewien urok.. trudno tak określić np. piosenkę "jedymy na kurwy" wspomnianego przez Ciebie.. artysty?

użytkownik usunięty
kickyourdaddy

Nie "jedymy", ino "jadymy" jeśli już :)

"wspomnianego przez Ciebie.. artysty?" - ja go nie nazwałem artystą.
Poza tym jego koncki też są ciekawe i mają swój urok (kwestia gustu)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones