Marcin Miller

5,2
49 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Marcin Miller

Czy to jest ten facet, który gra w niejakich BOYS, disco-polowym zespole dla którego na dodatek pisze piosenki? Tylko Zenek Martyniuk jest od niego bardziej obciachowy, na scenie diso-polowej i każdej innej. A Zenka na filmwebie nie ma. Gdzie jest Zenek?!!!!! Jemu też chcę wystawić ocenę...

Jorjan

Skoro nie jesteś pewna to dlaczego zaniżasz ocenę? ;)

Motorcycle_Boy

No wiesz, tak sobie myślałam że to może być jakiś jego krewny. Może nawet zaginiony brat-bliźniak, z którym go rozdzielono w dzieciństwie. Takie rzeczy ciągle się zdarzają - pełno tego w tych wszystkich telenowelach. Ale w końcu doszłam do wniosku, że to ON. Bo tak pisze w "ciekawostkach",...że to członek. Oczywiście jedynego, wyśnionego zespołu Boys. Więc nie miałam wyjścia. Musiałam go ocenić ;)

Wcale nie zaniżam oceny. Ja tylko sprowadzam ją do adekwatnego poziomu. Normalnie nie robię takich rzeczy, ale dla Marcina wszystko...

A tak a propos, nie widziałeś gdzieś Zenka?

Jorjan

Zenek chyba nie gral w zadnym filmie z tego co wiem ale moze jestem nieswiadoma...

Jorjan

Taaak, brawo. Przyklejanie nalepek i szufladkowanie muzyki to najlepszy sposób. Nikt tutaj z osób krytykujących disco polo nawet nie zna tego nurtu.

Zastanawia mnie jedna rzecz. 95% tzw. obecnie disco polo to muzyka dance. Wszyscy jednak krytykują tylko disco polo, nikt nic nie ma do Polskiej muzyki dance.

Muzyka disco polo jest dość specyficzna. Nie można zaliczyć całego nurtu do chały, bo są również bardzo wartościowe piosenki, jak choćby ta: http://pl.youtube.com/watch?v=coqm7ZVXszQ

Sam kiedyś krytykowałem disco polo, do dziś nie wiem dlaczego. Zapewne tak jak wy, miałem narzucony przez media pewien stereotyp i sam fakt, że ktoś słucha disco polo był dla mnie śmieszny. Na szczęście kilka razy byłem zmuszony słuchać tej muzyki, aż w końcu nadszedł dzień gdy sam zapuściłem sobie empetrójkę disco polo. Teraz śmiało stwierdzam, że kocham tą muzę, jednak nie uważam się za kretyna czy idiotę. To, że postrzegam świat inaczej niż ty to nie znaczy, że jestem idiotą.

Piszecie tutaj ładne kazania, ale w sumie wszystko składa się do jednego "disco polo jest złe, niedobre, obciachowe, nie słuchaj go, bo będziesz kretynem".

Miliony sprzedanych płyt i kaset mówią same za siebie. Krytycznie o disco polo wypowiadają się tylko osoby, które gatunku nie znają. Znają tylko podstawowe, najbardziej komercyjne utwory typu: Szalona, Figo Fago, Majteczki w kropeczki. Nie znając gatunku nie masz prawa wypowiadać się o całym nurcie. Jak możesz się wypowiadać o całym nurcie przez pryzmat kilku piosenek? W gatunku disco polo znajdziesz wszystko i piosenki podchodzące pod techno i ballady i wartościowe piosenki i zwykłe przytupanki do potańczenia i pośpiewania. Jeśli nie znasz gatunku powiedz, że nie lubisz, nie słuchasz i zakończ zdanie. Nie wywódź się na temat o którym nie masz pojęcia.

"gdy po jednej stronie świata bawią się dorosłe dzieci, to po drugiej stronie dziecko leży w kałuży krwi" - fragm. piosenki Boys

Lubię się w życiu bawić, dlatego też może lubię disco polo. Co komu do tego czego ja słucham? Jeśli masz mnie nazywać idiotą, to mnie nazywaj. I tak nie przestanę słuchać tej muzyki, a dla mnie ocenianie ludzi po muzyce jakiej słuchają, nawet ich nie znając to po prostu czysta głupota.

tajniak13

Krytykujecie wszyscy disco polo sorki prawie wszyscy a czy ktoś normalny napisal niemiecki przebój który podbił listy przebojów pod ciekawym tytułem tłumaczonym na polski " Masz najpiękniejszą dupę na świecie" czy to jest tekst na piosenke nie dla idiotów. Zastanówmy się nad przysłowiem " cudze chwalicie swego nie znacie", zastawiacie się pisenkami z których teksty tłumaczone na polski są naprawdę głupie.A z polskich wykonawców, nie krytykując nikogo, znajdzie się naprawdę tylko kilka zespłów którzy przetrwali bo mieli coś do pokazania a te wszystkie pseudogwiazdki one bardzo szybko zgasły, wybiły się dwoma pisenkami a potem klapa:) a taki zespół BOYS gra od roku 1990, wydali 20 płyt, z których na moje oko większość by zdobyła nawyższe nagrody, czasami jeżeli macie zamiar kogoś krytykować zastanówcie się nad tym, Marcin jest naprawde super człowiekiem, zawsze ma czas dla swoich fanów na wymiane kilku zdań, fotke czy autograf ma super podejście do ludzi nie gardzi nimi tylko ich szanuje. Pomyślcie trochę krytykujecie człowieka który ciężko pracuje. A i popatrzcie w grafik koncertów zespołu BOYS. pozdrawiam wszystkich.

BOYS THE BEST



katterrina

Możesz czuć się wyróżniona, bo Twój post zmusił mnie do założenia konta na filmwebie.
Miller ma super podejście do ludzi? nie gardzi nimi? Taaaa, to dziwne, ze jak mój kumpel poprosił go o autograf, to kazał mu spierdalać...

Jak mnie wkurwia " cudze chwalicie swego nie znacie"...słucham dużo polskiego rocka i widzę, że wiele kapel rozwala ten cały szajs na kawałki. Nie ma tanecznych kawałków z innych gatunków? Taaaa, ostatnio na 18 mojego kumpla bawiliśmy się przy ,,Raissa" Strachów na Lachy albo w moim środowisku kultowej już ,,Wiośnie" Zabili mi Żółwia, więc ktoś mi tu gada głupoty....

blackgoat

Jako, że nikt nie zagląda tutaj, więc chce serdecznie przekazać Wam: hak wam w smak!";P
Walić olewających dyskusje;]

blackgoat

jak sie komuś nie podoba disco polo to niech go nie słucha i nie krytykuje. Jesli ludzie wolą hip hop to nie go słuchaja,hip hop w którym jest pełno przeklęstw czy nawet przykład Peji , bardzo przykładnego zachowania. Idąc ulica od hip hopowca moge dostac nożem po żebrach a od discopolowca nie to taka mała róznica.

rakoni

Takie stereotypowe podejście, że zęby bolą. Miałem ostatnio okazję być na koncercie rockowym a kilka dni potem na imprezie, gdzie było techno i disco polo. Jakbym miał porównać kulturę i miejsce, gdzie czułem się jakoś bezpieczniej, to wybrałbym to pierwsze.
A rap to nie tylko Peja, ale np. Paktofonika albo Kaliber44. Nie znasz? Nie dziwi mnie to.

blackgoat

jesli mi sie nie podoba jakas muzyka, to jej poprostu nie komentuje. Sa ludzie którzy lubia disco polo i są ludzie którzy lubią hip hoop.proste.
a pisanie na forach ze disco polo to chłam itp. to swiadczy o inteligencji danej osoby.Jesl sie komuś nie podoba to niech jej nie słuch i się nie wypowiada.pozdro

rakoni

I znów stereotypy, ech. Każdy ma prawo się wypowiedzieć na dany temat o ile ma trochę o nim pojęcia.
,,Niech się nie wypowiada" - wiesz rakoni? Przed 1989r. takie myślenie było w Polsce na topie. Za Hitlera w Niemczech też;P

blackgoat

Owszem, masz prawo się wypowiedzieć. Tylko nie krytykuj kogoś za to, że lubi coś, czego Ty nie lubisz.

blackgoat

Paktofonika to nie rap tylko parodia rapu oni maja teksty na poziomie 6latka masz na mysli tekst typu,,O rany rany jestem niepokonany haipehaope bez reszty oddany prze....ny potencjał nie wczerpany chyba w dna on był mi dany''i to uwazasz za dobre prosze cie nie rozsmieszaj mnie jest duzo lepszych wykonawców od Paktofoniki miedzyinnymi ,PiH,Karramba,Vixen,Molesta ewenement,Peja ,Fisz,Paktofonika sie wybiła bo raperzy z Paktofoniki mieli znajomych w branzy muzycznej,dla mnie Kinematografia Paktofoniki jest bublem wszechczasów.

katterrina

Zgadzam sie z toba tak trzymaj

tajniak13

Sama prawda.

Jorjan

Daje najmocniejszą jedynke jaką się da

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones