Marcin Daniec

7,0
49 ocen materiałów archiwalnych
powrót do forum osoby Marcin Daniec

Daniec nie ma ani jednego wpisu?Masakra.

Berith7777

No wlasnie;) ale z jakiej okazji on tutaj jest?

Edmond__Dantes

wygląda na to, że wpadł bez okazji

Berith7777

To cham i prymityw. Humor koszarowo-jaskiniowy, nawet nie niemiecki. Nie wiem jak tego kmiota można było kiedyś oglądać. Dziś chyba nawet na wiosce nie zbierze takiej publiki, żeby mu się choć paliwo zwróciło. Typ wypadł z obiegu totalnie... Dynastia się mniej zestarzała, niż ten męt.

Jak dla mnie chamidło bez manier, kmiot i prostak...
Mówienie o tym matole satyryk to obraza mi.in. Pietrzaka, Smolenia, Laskowika, Gizy, itp...

Masz wpis, jak najbardziej prawdziwy!

lisoszakal

A moze cos pozytywnego?Widzę,że masz wiele kompleksów.
Pozdrawiam.

Berith7777

Tu nie ma nic pozytywnego, no nie może być. Cham, przygłup i miernota jest chamem, przygłupem i miernotą. Dlaczego mam mieć kompleksy? Kompleksów nie mam, lubię ludzi na poziomie i ciekawych z różnych branż, ale nikt mnie nie zmusi do chwalenia dziadostwa... Kompleksów nie mam- uwielbiam np. Brada Pitta :-))

pozdro! :-)

lisoszakal

Cham, przygłup i miernota??? To co powiedzieć o innych satyrykach typu panowie z kabaretu "Neo-Nówka" czy takich pajaców jak "Paranienormalni"? On przynajmniej nie potrzebuje wulgaryzmów aby być śmieszny, tylko trzeba użyć głowy. A że jedzie po wszystkich równo? Od tego jest satyrykiem!

lisoszakal

Lecz się drogi skurczybyku psiarny. Życzę ci trumny i kocham cię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones