Marcie Leeds

5,9
17 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcie Leeds
Eleonora

A czemu tutaj? Źle Wam było na Near Dark?

Hominus_nocturnus

Tzn. według Ciebie ta postać w "Near Dark", tak?

Eleonora

Dobrze jest. A teraz Eleonora - co Regis brzydkiego napisał, bo nie zdążyłam przeczytać przed edycją :D

Uzalezniona

Niech pomyślę.. chyba użył bardzo brzydkiego słowa "szkarada"
...no albo coś w ten deseń.... i sama rozumiesz.. no to było do mojej idolki mikki - musiałam zareagować.

A różowy na obrazku jest spoko - taki kobiecy :D

Eleonora

To nie było do mikki.

Hominus_nocturnus

Tak, ale żeś to dał w odpowiedzi do postu mikki.

Eleonora

On się ostatnimi czasy bardzo agresywny zrobił.
Jednak róż to róż ;D

A co do Weroniki - to właśnie najbardziej denerwująca w filmie jest jej kreacja aktorska. W ciągu 5 sekund z niewydarzonej, pustej panny robi się z niej cierpiętnica. I film przez to wydaje się strasznie banalny i typowo amerykański. Naiwny.

Uzalezniona

Regis? Tak. Bardzo zagresywniał.

Taki ostry róż jest fajny na dodatki emo :D

Ad. filmu to cholernie amerykański. Dlatego zaczął mnie odrzucać jeszcze przed obejrzeniem, no ale kurcze Tucker tam jest. Ja wiem, że dla wielu ma głupowaty wygląd, ale podbił moje serce w "Tańcu umarłych".

Eleonora

Strach się bać normalnie.
To zobacz sobie film i skupiaj się tylko na scenach z jego udziałem, na reszcie nie ma najmniejszego sensu :D

Uzalezniona

O, obejrzałaś już to "Otwórz oczy" widzę. I jak tak ogólnie? Lepiej niż po VS?

Eleonora

O, i Smak Życia się widzę spodobał.
Druga część nie jest już tak dobra i podoba się bardziej facetom - z oczywistych względów.

Martinn

I dała 10/10 dla "Życie ukryte w słowach" -> zuch dziewczyna!

Eleonora

Oryginał to jednak oryginał i wydaję mi się, że był bardziej pokręcony od VS, z tego też powodu, że ciężej było odróżnić sen od rzeczywistości, ale może dlatego był ciekawszy. Strasznie mi się spodobał więc chyba odświeżę pamięć i zobaczę Vanille.
Uwielbiam hiszpańskie kino, mój tata ma całą szafkę zapełnioną tymi filmami, a ja niedawno odkryłam ile tam jest perełek :D

Uzalezniona

Ja to jak podchodziłam do "Abre los ojos", to z wielkimi nadziejami, bo własnie oczekiwałam, że będzie lepsze niż VS, albo przynajmniej równie dobre, no i strasznie mnie rozczarowało. Gdybym zobaczyła jedynie tą wersję, to w ogóle uznałabym, że cały ten pomysł na film jest kompletnie nieudany choć niby ciekawy.

Martinn

Tak, wiem. Próbowałam oglądać, ale wynudziłam się. Wytrzymałam te 20 minut chyba tylko ze względu na Duris'a :D

Eleonora

Ta dziewczynka była całkiem prawdopodobna psychologicznie, nie widziałem wielu rażących błędów czy czegoś.

Hominus_nocturnus

A jak wygląd? W sumie jedna z ładniejszych aktorem młodego pokolenia, no nie?

Eleonora

Fakt. Nie jakieś ultrawyphotoshopowane efekty pracy kilku chirurgów plastycznych czy coś w ten deseń. I ma dziewczyna talent.

Hominus_nocturnus

No dokładnie.

Hominus_nocturnus

Mamy zdublowany temat. Vlk się zapętlił.

Hominus_nocturnus

oj rany no, ja rozumiem przywiązanie do danego obozowiska, ale przecież można czasem coś mniej nachalnie.. wtopić się w tło i w ogóle no...

Eleonora

Dobra, ale Oshin na wczasach - nie ma nawet kogo poprosić, żeby wykasował Kukuszkę

(z Biszopem bym nie ryzykował).

Martinn

Oj spoko, damy radę i tu i tam, tylko po kolei. Nie takie imprezy się kładło.

Martinn

Ty weź nikogo nie proś o kasowanie. Ja nie rozumiem dlaczego niektórym takie głupie pomysły przychodza do głowy, żeby samodzielnie dawać komuś namiary na gniazdo?! Normalnie druga Bernee...

Eleonora

Dziwne, nie wyświetla mi postu z powiadomienia.

No, ale nieważne. Tośmy się nagadali, to idę spać.
:*

Eleonora

A kto mnie będzie zabawiać konwersacją?

mikka_v

Duchy? A co do kukuszki, to trza zrobić jak z chomiczym fallusem na LMI.

Hominus_nocturnus

Taaa? Pochwalić się nią na głównym żeby znowu na nas polowali? Ty już może nic nie kombinuj, co?

mikka_v

Znowu nas pokasują :D

mikka_v

NIE, wepchnąć kukuszkę jak owego f
allusa pod spód tematów w miarę sensownych.

Hominus_nocturnus

Nie, nie, już dajmy spokój z tym ukrywaniem, bo zwykle kończy się wręcz na odwrót. Jak ktoś nie widział filmu, to może pomyśleć, że to pytanie nawiązujące do jego treści. Nie jest źle.

Eleonora

Też bym nie ruszała, bo przyjdzie złe BiBi z zrobi nam bubu.

Eleonora

http://www.designyourway.net/blog/inspiration/digital-art/aaron-sims-character-a nd-production-design/ - śliczne szczególnie dwa pierwsze wilkołaki, wampirzyca i kobieta z kotem
http://www.neurosoftware.ro/programming-blog/facebook-web-design/photoshop/super b-collection-of-digital-paintings-capturing-classical-horror-icons/ - tu też kilka: piękne 2 wampirzyce, szczególnie nr 4. oraz ten "prawdziwy" wilkołek z łańcuszkiem na szyi

Martinn

Kobietę z kotem sobie powieszę na ścianie :)

Jak 4. to ta krótko obcięta, to faktycznie najlepsza.

mikka_v

Ale nie pomyl kiedyś z lustrem ;D

Martinn

Nie, spoko, ona nie ma czerwonych włosów :D

mikka_v

Też prawda.

mikka_v

Tak, ta krótko obcięta - Kobieta z kotem i ta własnie Wampirka są po prostu obłędnie genialne.

Niby popkultura, a trafiają się takie rzeczy :)

Martinn

Ta wampirka jest lepsza niż te wszystkie z zębami na wierzchu okrwawionymi. Ona jest subtelnie groźna - tamte są oczywiste.

mikka_v

Jeszcze druga wampirzyca, ta pod Kobietą - nie tej klasy, ale też trochę podobna zasada.

A tę 4. to chyba miałbym ochotę też powiesić na ścianie.

Martinn

Gdzie, gdzie? Już patrzam.

A nie , ta nie. Ta mi przypomina tę wampirzycę z 30 dni mroku - tamta też miała takie oczy.

No ta 4. jest świetna. Naprawdę takie całkiem inne podejście do tematu.

mikka_v

Z oczkami przegięli, ale przynajmniej bez kłów na wierzchu.
Jeszcze ten jej nieuporządkowany fryz mi się podoba, a gdyby miała normalne oczy - to na pewno miałaby dziwne spojrzenie.

Martinn

Kobietę z kotem sobie ustawiłam na pulpicie normalnie. Rewelacja.

mikka_v

No kur..., ja mam od 3 lat ciągle ten sam pulpit i żal mi zmieniać.

Martinn

Aż się boję zapytać co masz :D Ja mam zawsze czarny bo mam za dużo na nim rzeczy, ale czasem robię wyjątek i na trochę sobie coś na niego pakuję.

mikka_v

Żadna tajemnica - jaki jest mój ulubiony film? :D

Martinn

A nie mówiłam, że się boję zapytać :DDD

mikka_v

Dobra, już to wrzucałem na forum, więc wam też mogę pokazać - od 3 lat, na dwóch kolejnych komputerach, nie znudził mi się ani trochę taki widoczek plus zielone tło http://img13.imageshack.us/i/aaanc.jpg/

Martinn

Hehehehe. Sielsko, nastoletnio, lesbijsko, nie Martin?

mikka_v

Ależ skąd w ogóle takie bezpodstawne podejrzenie?
To po prostu genialny szwedzki film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones