Marcia CrossI

Marcia Anne Cross

8,9
2 147 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcia Cross

Złoty Glob 2007

użytkownik usunięty

musi należeć do Marcii Cross!!! Po prostu MUSI!!! Jak to możliwe, że Amerykanie nie doceniają odpowiednio tak świetnie zagranej roli? W ogóle pominięcie wszystkich pięciu Desperatek w walce o Emmy to prawie skandal!

Zgadzam sie z tym oczywiście:) Też mnie wkurza to że one są ciągle pomijane, a to przeciesz świetne aktorki:) Pozdro

Jake

moim zdaniem najlepsza rola w gotowych to Felicity huffman potem Teri Hatcher Marcia Cross Nicollette Sheridan iEva Longoria ale jesli chodzi o sympatie to najbardziej lubie Eve i Marcie :)

JohnnY_3

Tez czekam kiedy Marcia dostanie statuetkę, w DH jest świetna:) z Desperatek tylko Teri dostała Globa no i Felicity, ale ona ma nagrodę za "Transamericę".

Jak ona nie dostanie Zlotego Globa to chyba sie chyba potne normalnie... ewenualnie flicky huffman

użytkownik usunięty
przemek88r

Zgadzam się w zupełności, obu życzę tej nagrody. Szkoda, że Marcia nie może pojawić się na uroczystości rozdania.

Może go dostanie. ;) Zależy, co szykują dla niej scenarzyści w czwartym sezonie. Bo w trzecim jest świetna, ale przez ciążę ma niewiele do zagrania (w stosunku do dwóch wcześniejszych sezonów). Szkoda, że już wcześniej nie wygrała, bo, co tu dużo mówić, to najgenialniejsza komediowa rola telewizyjna, jaką w serialu amerykańskim widziałem na przestrzeni ostatnich kilku lat. :P Choć pozostałe "desperatki" też są spox.

użytkownik usunięty
Davus

Globa nie dostała. Nie widziałem Americi Ferrery w "Ugly Betty", ale sam fakt, że jest to po prostu przeróbka kolumbijskiego hitu, stawia Cross wyżej niż Ferrerę, Marcia swoją postać stworzyła bowiem od podstaw i zrobiła to genialnie. Mimo to 3 sezon pozostaje najsłabszym jej sezonem i to nie tylko przez ciążę. Moim zdaniem powinna zgarnąć GG rok temu zamiast Parker za "Weeds" albo 2 lata temu Emmy zamiast Felicity. Nie mówiąc już o zeszłorocznych Emmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones