Manu Bennett

Jonathan Manu Bennett

8,1
11 657 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Manu Bennett

w wieku 40 lat! Facet wygląda jak wykuty z marmuru.

Taaa.... a przy tym jest najbardziej drewniany z całej obsady. Fizycznie prezentuje się nieźle, ale aktor z niego trzeciej kategorii. Ale mam nadzieję, że przeżył 5 odcinek i będzie miał jeszcze okazję popracować nad swoim warsztatem aktorskim na planie Spartacusa ;))

valiana

Nie chce spoilerować, ale wierząc historii, postać grana przez niego jeszcze pożyje :)

lop3pop

noo z wiekiem ogolnie przesadził :D dał bym mu sporo mniej :)

valiana

Wcale nie był drewnany. Dobrze grał.

valiana

Uważam że zagrał świetnie.

Dopiero czytając Twój post zauważyłem że ma tyle lat. Rzeczywiście szacunek za pracę nad ciałem. mu się należy. A swoją drogą jego postać w serialu Spartacus jest jedną z ciekawszych moim zdaniem. Nie zgodzę się z tym że jest kiepskim aktorem.

Arkadio_Moralez

Dokładnie. Nie każdy stary mięśniak potrafi tylko gedaut. Szacun dla tężyzny, bardzo przyzwoita gra aktorska.

Arkadio_Moralez

Dodam, że na początku serialu był bardziej wyrazisty od Spartacusa, który natenczas to głównie płakać głównie potrafił i żywy worek treningowy udawał. Mam nadzieję, że kiedyś w którymś tam odcinku zamieszkają razem ze Spartacusem we wspólnej celi a Batiatus da im prawo do adopcji..

Encefalopata

Stary, padam do nóżek za poczucie humoru! :-)))

Encefalopata

dobre, uśmiałam się :)))

Twardziel jak nie wiem. Zajebistą role ma.

Z marmuru? Chlapnij jeszcze do tego czerwoną farbą i będzie czerwony jak cegła :p
Ja zbyt szybko nie wystawię mu oceny. Za granie w serialu raczej nie będzie ona trafna albo sprawiedliwa. Muszę sprawdzić jeszcze inne jego role. A fanem osiłków nie jestem.

skt84

Boże jedyny a twoim zdaniem w wieku 40 lat powinno już się mieć podagrę, reumatyzm i zaawansowanego parkinsona, tak?

Ile tym masz lat? 11? W takim wieku wydaje się, że 21-latki są już za stare aby żyć.

Nick_filmweb

Data jest podana w nicku. Trochę trzeba pomyśleć. A jakbyś miał jakiekolwiek pojęcie to wiedziałbyś jak osiłki w filmach wychodzą. Ponadto, czemu tak się uczepiłeś wieku, i właściwie na co odpowiadasz? Ja nawet oceny mu nie wystawiłem więc skąd zakładasz, że moja będzie negatywna?. A może ty mi powiedz ile masz lat i jak często słyszysz to pytanie, że próbujesz nim zagiąć innych, bo widzisz stary (młody) trzeba mieć ku temu jakiś powód a nie kompleksy. Radzę czytanie ze zrozumieniem powtórzyć jeśli jeszcze do szkółki chodzisz młodzieńcze.

Nick_filmweb

Heh i wszystko jasne 1/10 dla Hamleta z Gibsonem... Musiałeś spać na lekcji co?

skt84

nikogo raczej nie obchodzi czy jestes fanem osilkow, czytales temat, uzytkownik tylko podziwia kolesia za to ze ma taka forme w tym wieku. A wykuty z marmuru to dosc ciekawe okreslenie bo patrzac na dzisiejszych ludzi to tym wlasnie sie wyroznia

Dla mnie największe zaskoczenie serialu, myślałem, że to będzie drewniany koks, a gość potrafi grać.

Lu_0

on jest poprostu boski:)
http://katymami85.blogspot.de/2012/07/spartacusvengeance.html

Katymami85

skt84, mój tekst skierowany był do użytkownika, który został usunięty. 40 lat to wciąż młody wiek, dlatego facet dobrze wygląda. Po prostu.

Nick_filmweb

No to się wyjaśnia nieporozumienie, ale zobacz, że odpowiadasz mi w tamtym dlatego nie zrozumiałem dlaczego tak piszesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones