Maisie Williams

Margaret Constance Williams

8,4
18 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maisie Williams

wygląda jak dziecko, gdybym nie widziała ile ma lat to powiedziałabym ze ma max. 13 lat

Magneto_filmaniak

ALe jest jak najbardziej ruchable.

czesiek77

brał bym ale zaczyna mnie już wkurviac ona. nie odbieram od niej narazie tel wiesz udaje niedostępnego

Die_by_the_Sword

Kiepski troll.

czesiek77

żaden troll chyba że chodzi ci o morde gdy patrzysz w lustro to moja koleżanka dobra pomaż sobie przy waleniu o niej tyle możesz.. ja ją mijam na ulicy yo

Die_by_the_Sword

LOL jakie gimnazjum walnęło.

Die_by_the_Sword

LOL jakie gimnazjum walnęło. Dobra skoro wiesz o niej wszystko to proszę powiedz: z kim z planu Gry o Tron się dobrze przyjaźni?

Die_by_the_Sword

lol powiało gimnazjum. Skoro ją tak znasz to powiedz z kim się przyjaźni z planu GoT?

czesiek77

ze wszystkimi a tak naprawde to mówi że z tą sansą i mówi że w rl też jest taka tępa i bez makeupu jest sporo brzydsza

Die_by_the_Sword

Nope. Sory stary.

czesiek77

ludzie ona jest wstretna :/

Magneto_filmaniak

Jak oglądałem "Grę o tron" to myślałem, że ma z 10 lat. xd
To jest dopiero troll: patrzę a tu 17. :D

neo256

ja tak samo :)

neo256

No bo miała 14 jak zaczynał się serial, wtedy wyglądała najmłodziej. Ładna od początku.

Magneto_filmaniak

Też jestem z gatunku tych, co nie wyglądają na swój wiek (jak miałam 20 jakiś koleś dawał mi max 16). Taka uroda :)
Ps. moim zdaniem ona jest śliczna

Agness_92

Czyli,że ty jesteś brzydka

niechcenicku_fw

?? skąd taki wniosek?

Agness_92

Bo ona to za ładna to nie jest, a jeżeli w ten sposób ją wychwalasz to widocznie jesteś brzydsza od niej( nie piszę tego na serio jak coś, po prostu takie skojarzenie mi się nasunęło)

niechcenicku_fw

spoko, nie wzięłam tego do siebie :)
a co do urody Maisie to, jak to mówią, o gustach się nie dyskutuje :)

Agness_92

Też podoba mi się jej uroda i uważam, że jeszcze wyrośnie na śliczną kobietę...a do tego jest urocza :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones