Maisie Williams

Margaret Constance Williams

8,4
18 486 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maisie Williams

Właśnie na netflix obejrzałem z Maisie Williams IBoy ale nie ten z 2015. Brak w jej filmografii tego filmu oraz strony samego filmu. Czy ludzie z filmwebu nie śledzą filmów na netflix? Dodałbym film ale mój poprzedni post czeka od tygodnia na zatwierdzenie. W takim tempie odechciewa sie cokolwiek tu wrzucać. Też tak macie?

DanielSally

Tydzień od wrzucenia i liczysz na zatwierdzenie?Niestety muszę Cię rozczarować, bo to normalka.Mam kontrybucje, które czekają na zatwierdzenie od 2 lat.Tak tak, nie pomyliłem się - od 2 lat.To skutecznie zniechęca do wrzucania czegokolwiek.Często bywa też tak, ze wrzucasz np. obsadę, a za pół roku ją odrzucają, bo w źródle w ciągu tego pół roku wprowadzono zmiany.Ogólnie zatwierdzający czepiają się każdej drobnostki, a to plakat albo zdjęcie nie takie (za mała rozdzielczość, mimo, że pod wieloma nazwiskami czy filmami są znacznie gorszej jakości.Moim zdaniem lepszy gorszy plakat czy zdjęcie niż jego brak), a to setki innych problemów.Jak nie jesteś w gronie wzajemnej adoracji filwebowej elity, to masz pod górkę.Aż chciałoby się powiedzieć - ŻYCIE.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones