Maisie Williams

Margaret Constance Williams

8,4
18 529 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maisie Williams

Jedna z najlepszych postaci gry o tron :)) !

użytkownik usunięty
KryspinBsk

tak! jest parę takich postaci, bez których GoT straciłaby swoją magię... A Aryii kibicuję bardzo;D mogłaby ona zostać w przyszłości królową, ale pewnie najpierw królową będzie Denearys ;D

Denearys na królową! :D.

E tam królowa, ja chce by została skrytobójcą. Również moja ulubiona postać ten żywioł w niej nienawiść i chęć mordowania majstersztyk ;D

KryspinBsk

Zgadzam się :)

użytkownik usunięty
KryspinBsk

no.1 serialu . Tak trzymać młoda.

KryspinBsk

Dokładnie:) od razu mi się spodobała, w przeciwieństwie do jej bezbarwnej i nudnej siostry...no cóż,ale dopiero zaczynam oglądać - może starsza siostra zdobędzie jakieś pkty:)

KryspinBsk

Najlepsza!

KryspinBsk

Zdecydowanie najlepsza. :)

KryspinBsk

Akurat serial, wbrew nadzieją, nie urwał mi dupy, ale Arya i Tyrion to moje zdecydowanie najulubieńsze postaci. Zawszę się szczerze oglądając te pozytywne mordki i wszelkie związane z nimi intrygi. :D

KryspinBsk

Zgadzam się z tb absolutnie :D

użytkownik usunięty
KryspinBsk

Jakbym miała zagrać którąś postać, albo podróżować z kimś to właśnie z Aryą xD

KryspinBsk

Zgadzam się, jak na razie to moja ulubiona postać a ta mała ma talent :))

niebiesko_oka

Dziękuję opatrzności, że właśnie ona gra Aryę. To moja ulubiona postać i gdyby skopała jej rolę w serialu... strach pomyśleć! ;D

KryspinBsk

Kibicuję jej , naprawdę wspaniale gra. Ma charakterek - jest w mojej ścisłej trójce ulubionych postaci GOT.

KryspinBsk

pierwsza teojka ona, karzelek i blond slicznotka, bez nich bylaby kicha.

KryspinBsk

zgadza sie jedyna z rodu starków ma jaja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones