Maika Monroe

Dillon Monroe Buckley

6,9
6 307 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maika Monroe

Podobna trochę do Marka Wahlberga. I jeszcze trochę do Jarosława Boberka.

Ten temat nie ma najmniejszego sensu. Podobnie jak 90% tematów stąd.

Grifter

U made my day :)

Grifter

hłe hłe

Grifter

Zbierasz, polecenia, zbierasz:) Na tym forum już Cię nikt nie dogoni

Grifter

Już 2 takie tematy skomentowałem, to tu tylko wpiszę, że to zrobiłem trzeci raz :)


Zaśmiałem się nawet czytając ten wpis, ale śmiałbym się pewnie bardziej, gdybym dzisiaj nie przeczytał na głównej jak ktoś mądry wpisał, że Paul Walker jest podobny do ... Idrisa Elby ;D
Pewnie po jakimś wypadku w fabryce wybielacza, albo coś koło tego, może vanish z siłą aktywnego tlenu tak go rozjaśnił?
Jedna z lepszych zagadek...
;p

ZSGifMan

To pewnie jeden z tych śmieszków, gdzie w każdym newsie pisze coś o Elbie. Nie wiem od czego się to zaczęło? Bodajże od plotek, że ma zagrać Bonda. Teraz w co drugim newsie czytasz o Idrisie.

(czarny humor mode on) Po tym jak Walker spalił się na skwarkę we wściekle szybkiej furce może i trochę podobny był. W każdym razie kolor skóry się zgadzał. (chamstwo mode off)

Grifter

Pamiętam te ploty o Dżejmsie Swądzie ;p
Faktycznie były przez jakiś czas wszędzie.

Tego już nie chciałem pisać na pierwszy raz, żeby znowu na mnie nie było, że zacząłem rasistowski humor, bo czarny ;D
Faktycznie pewne podobieństwa mogły wtedy być... :[]

P.S.
Wiesz, że cola jest rasistowska?
No, bo jest czarna, a gdzie biała wersja??? U nas nie ma!
RASIZM!!!

;D

ZSGifMan

Black lives matter!

For target practice.

Grifter

Zaorałeś dziewczynki.

Grifter

I jeszcze do starej Cęgierskiej, która miała sklep naprzeciwko fabryki bombek. Jej wujek potem sprzedawał opony na targu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones