Magdalena Gessler

Magdalena Daria Ikonowicz

7,8
1 045 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Magdalena Gessler

Typowo polskie komentarze...żenada
Nie widziałam jej w żadnym serialu ani dubbingu, ale to przecie aktorka nie jest więc nie o to.
Śmieszne i smutne są te komentarze, właśnie pewnie takich samych nieudaczników jak ci nasi polscy restauratorzy. Jasne najlepiej niech każdy kto tylko ma kase otworzy restaurację, pub nie mając o tym pojęcia, jak się gotuje makaron albo nalewa piwo, tylko po to żeby zarobić, a wy sobie wówczas chodźcie do tych knajp i chwalcie ch..wie co.
W tym kraju najlepiej schować łeb w piasek nie mieć swojego zdania, nie przeklinać naparzać do koscioła i chwalić nieudaczników żeby tylko nie wyjśc na hejtera :)
Dobrze, że suszy głowę tym łajzom restauratorom bo pubów i restauracji w polsce milion a w żadnej praktycznie dobrze zjeść nie można, a do piwa to chyba leją. Na świecie lepiej można zjeść w przydrożnej budzie czasem, niż w naszych knajpach!
Moim zdaniem otwarta, mądra osoba, przede wszystkim o otwartym umyśle i dlatego w Polsce nie lubiana bo u nas o otwarty umysł ciężko.
Aha no i pewnie dlatego też, że przyznaje się do innego wyznania jest już w tym ciemnogrodzie problemem. Akurat w prawosławiu jest 100% więcej prawdziwej wiary i pokory niż w naszej/waszej, bo ja ateista, ale nie o tym ...tyle.
Lubię kobiety, które mądrze gadają, myślą, umieją dobrze zjeść i się napić i w ogóle docenić dobre jedzenie i umieją gotować, bo jak słyszę że nasze kobiety kupują "Pomysł na.."to krew mnie zalewa.

Messalina

Ja nic do pani Gessler nie mam, nawet ją lubię : ) Ma fajny program, ludzie go oglądają. Nie wiem po co luzie na nią najeżdżają ?

natka17_1998

Nie wiesz??
Bo jej wychodzi bo jest medialna bo się nie pyerdoli z innymi
Wali co jej leży na wątrobie
Jak się ktoś wybije to trzeba go stłamsic
W Polsce nawet przeciętniactwo nie przechodzi
Po pier do lo ny kraj i tyle
Inni muszą wyładować swoje frustracje
Sami uj robią

giovanni50

Masz w zupełności rację. Teraz jak na to patrzę to ma sens. Po co doceniać ludzi, można ich zjechać : / . Ja nikomu nie zabraniam jej nie lubić, ale sorry, to że jest konkretna i umie postawić do pionu to chyba dobrze, taka jej rola, po to ludzie ją wzywają.
Polaków pięknie opisała moja W-F-istka : Jesteśmy jak raki w beczce z wodą. Kiedy któryś próbuje uciec, reszta wciąga go na dno.

natka17_1998

Jest jak w tym dowcipie diabły złowiły do 3 kotłów Polaków Amerykanów i Niemców
Jeden z diabłów zdaje relecje Belzebubowi
Najwięcej problemów mamy z Niemcami i Amerykanami a najmniej z Polakami
Belzebub: Jak to
Diabeł odpowiada no bo widzisz Niemcy i Amerykanie non stop się organizują podsadzają musimy ich zrzucaj
Natomiast jak któryś z Polaków wystawi głowę wtedy reszta go ściąga na dół

giovanni50

Też dobre i bardzo trafne : ) Tak to już jest w tym naszym kraju.

Messalina

Mądrze gadasz postawie Ci wódkę :)

giovanni50

Kurde, dopiero odczytałam, na tą wódkę pewnie już za późno? :DD
Pozdro

Messalina

Prześle Ci DHLem krate wódy

Messalina

Jak nie aktorka? A te wszystkie programy z nią to niby takie reality show? Człowieku reżyserka jak cholera do tego tak cienka że szkoda gadać.
Ale czemu jej bronicie to nie mam pojęcia, chyba że wam ktoś za to płaci.

tihomax

Ej, a widziałeś ją w reklamie Ludwika? jaka sztuczna. Widać, że aktorką raczej nie jest. Z resztą po co grać, każdemu naturalnie by nerwy puściły przy tych matołach restauracyjnych.

Messalina

Jak dla mnie cała ona to jedna wielka ściema. Baba po prostu dostała kupę kasy, Ma tam jakieś restauracje, które ktoś za nią prowadzi. Coś tak od kręcenia się po kuchniach liznęła i robi z siebie znawcę. Wątpię czy ona potrafiła by coś sama od siebie przygotować.
Pozorantka i tyle.

tihomax

Właśnie o tym tu mówimy, że w Polsce jak ktoś ma coś do powiedzenia, swoje zdanie i na dodatek jest dobry w tym co robi to od razu że to nie jego zasługa, że dostał kupę kasy (słowo klucz zawsze) :) kupę kasy. Nie wszyscy czekają tylko żeby mu dali kupę kasy, niektórzy sami na nią ciężko pracują. A ci co czekają aż mu dadzą to zawsze tych pierwszych właśnie tak krytykują.
A resztę mogłabym powtórzyć z pierwszego wpisu. Wykreowana i wyreżyserowana to może być Anna Starmach, która w swoich programach pokazuje jak zrobić zapiekankę ziemniaczaną, albo Pani Rozenek, która ewidentnie ma coś z głową.

Messalina

nic dodac nic ujac

Messalina

Bluzganie, machanie łepetyną bez czepka nad garami i tłuczenie talerzy jest takie "zachodnie i kul".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones