Magdalena Gessler

Magdalena Daria Ikonowicz

7,8
1 045 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Magdalena Gessler

Myślałem, że wspaniała kreacja "Żółwicy Magdy" to szczyt pani umiejętności aktorskich! Jakże się myliłem! Widziałem właśnie reklamę Ulgix Trawienie i zaniemówiłem! Cóż za gracja! Cóż za szyk! A ta dykcja! Za taką rolę nie powinna pani dostać pół miliona! To za mało na taki talent! Stanowczo nalegam aby zrezygnowała pani z Gastrycznych Rewolucji i zajęła się na poważnie aktorstwem! Może nawet dostanie pani główną rolę w „Masmixie” czy „Ogniem i moczem". Kraj potrzebuje takich gwiazd!

TYLKO NIECH PANI NIE IDZIE NA KASTINGI TAP MADL BO OD RAZU ZDEKLASUJE PANI WSZYSTKIE RYWALKI!

The_Warden

Proszę :) Obejrzyj jeszcze raz tą wspaniałą grę aktorską :)
http://www.youtube.com/watch?v=cNuGNrFRQQ4

Anaissa

"po czterdziestce może się pojawić syndrom eniewego trawienie, wtedy tawyt najlepsza potrawa jest dla żołądka... wyzwaniem..." hahaha padłem

użytkownik usunięty
Anaissa

Występ wart oscara! :D

The_Warden

ogniem i moczem.Padłem

The_Warden

Oto Polska właśnie i jad wylewający się strumieniami z uszu !

The_Warden

Dźwiękowiec płakał jak lip-sync robił :D zakładam, że było z 20 podejść zanim dało się nagrać na tyle wersji lektora, że można było poskładać w miarę zrozumiałą wersję :D aż uszy bolą :D ja rozumiem, że ta pani to aktorka na ujemnej stronie osi x aktorstwa, ale jak już jest się prowadzącą jakiegoś beznadziejnego szoła, wypadało by być zrozumiałym...
Ewidentnie słuchać tam przemontażówki dźwiękowe :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones