Magdalena Łaska

5,6
234 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Łaska

Jest bardzo ladna, ale chyba bardziej sprawdzilaby sie jako modelka, gdyz moim zdaniem aktorka jest mierna. Caly czas jedna do bolu ograna mina plus cielece spojrzenie....Przez kilkadziesiat odcinkow nie zmienila wyrazu twarzy. Koszmar.

teffi

Ale za to dzięki urodzie podbije świat!

stefanburczymucha

Niestety, nie sledze tak dokladnie jej kariery, zeby stwierdzic, ze "podbija swiat." W jakim zagranicznym filmie zagrala? ;) Jak dla mnie, aktor nie powinnien byc tylko ladny...To modelka moze byc tylko i wylacznie ladna. Aktor powinnien byc jak kameleon, zmieniac sie, grac mimika, twarza. U tej aktorki tego nie ma. Widac tylko maske, nie zmienila wyrazu twarzy przez ponad 30 odcinkow serialu...Jest sztuczna. I okej, pewnie z czasem sie nauczy. Jednak jej koledzy z pracy, rownie mlodzi, juz to potrafia, a ona jest jak manekin. Ladny ale wciaz manekin. Tyle w temacie. Pozdrawiam

teffi

Jak patrzę na zdjęcia w filmpolski.pl, zwłaszcza stare, to mi przypomina młodą Jodie Foster :)

teffi

Nie wiem z czego wynika ogromna przepaść między jej rolami filmowymi/serialowymi, a teatralnymi. Na spektakle z Magdą chodzę zawsze z przyjemnością i to po kilka razy, bo to naprawdę przyjemność oglądać ją na scenie. Każda jej rola teatralna jest naprawdę wybitna... Ale na jej kreacje telewizyjne po prostu patrzeć nie mogę.

teffi

Może i dla ciebie nie zmieniła wyrazu twarzy, ale z twojej wypowiedzi wynika, że widziałeś ją w jakimś serialu i nic więcej. Kompletnie nie wiesz jaka z niej aktorka to jakim prawem ja oceniasz ? Byłam ta kilku spektaklach z jej udziałem w Teatrze Polskim w Bydgoszczy i grała fenomenalnie ! Aktor to nie występuję tylko w serialach i serdecznie polecam Ci sztukę w teatrze z jej udziałem. Warto

MademoiselleKier

Oceniam ja na podstawie jej rol telewizyjnch, gdyz w teatrze nie mialam okazji jej zobaczyc. Jakim prawem ja oceniam? W zawod aktora wpisana jest ocena widzow, zarowno negatywna jak i pozytywana. Ty mozesz miec wlasna, i wcale nie musiesz sie ze mna zgadzac, ani ja z Toba. Kompletnie nie wiem jaka z niej aktorka? Czyli w serialu to nie ona jest, tak? Tylko jej gorzej grajacy sobotwor? Krotko mowiac wedlug Ciebie, Ci ktorzy nie widzieli danego aktora w teatrze, nie maja sie prawa wypowiadac? Dobre. Cos Ci powiem...Dobry aktor powinien zagrac w serialu, filmie czy sztuce teatralnej na rownie dobrym poziomie.

teffi

Wchodzę na profil Madzi widzę tekst "aktorka jednej miny" i myślę pewnie to dziewczyna to napisała ? i zgadza się !

Zastanawiam się co kieruje wami dziewczynami, kobietami że tak plujecie w necie na aktorki ?

teffi zadam tobie pytanie czy znasz znaczenie słowa "aktorka, aktor jednej lub dwóch min" i znajdź przełożenie tego określenia do aktorów Roberta De Niro, Ala Pacino czy Johna Wayne'a ?

tomucho77

Po pierwsze na nikogo nie pluje. Nie rozumiem wiec czemu uogolniasz i pieszesz do mnie w liczbie mnogiej. Ja to ja, pisze tylko w swoim imieniu wiec Twoj przytyk jest zupelnie chybiony. Jakbys dokladnie przeczytal moje wypowiedzi to zauwazylbys, ze oceniam jedynie jej warsztat aktorski, a nie ja jako osobe. Nic personalnego. Czy mowienie o kims, ze jest bardzo ladny to tez plucie? Jesli juz komentujesz to chociaz zadaj sobie trud przeczytania wczesniejszych postow.
Po drugie, powtorze jeszcze raz ,dla mnie ta Pani jest mierna aktorka. Moje zdanie, moja sprawa. Nie musisz sie zgadzac. Mozesz miec inne zdanie. Twoje prawo.A ja nie musze sie juz z niczego tlumaczyc, gdyz powody mojej oceny podalam powyzej. Jak zobacze ja w teatrze i zmienie zdanie to na pewno dam Ci znac. IMHO w telewizji Pani Magdalena sie nie sprawdza.

teffi

"Caly czas jedna do bolu ograna mina plus cielece spojrzenie"....Przez kilkadziesiat odcinkow nie zmienila wyrazu twarzy. Koszmar ... to jest własnie plucie !!! wy wszystkie tak robicie !!! widzicie że dziewczyna jest ładniejsza od was to od razu jedziecie po niej jak po łysym koniu ...

Ja wychodzę z założenia że danego aktora lub aktorkę należy oceniać, a przede wszystkim dopiero wypisywać o nim czy o niej negatywne opinie dopiero wtedy kiedy obejrzy się z nimi kilka filmów lub seriali.

Założę się że swoją opinię opierasz na serialu Wszystko przed nami !

Ja w przeciwieństwie do ciebie widziałem Ją na żywo w teatrze w którym gra genialnie, widziałem Ją również w jednym odcinku Komisarza Aleksa gdzie genialnie tą "twarzą z jedną miną" zagrała niewidomą. Widziałem ją również w 48 odcinkach serialu Wiadomości z drugiej ręki gdzie również zagrała genialnie !

Tak więc ze stanowczością stwierdzam że nie masz racji Magdalena Łaska jest aktorką genialną !!!

tomucho77

Teatr to jedno, a telewizja czy film to co innego. Ktos moze byc dobrym aktorem teatralnym a nie sprawdzac sie na duzym ekranie i na odwrot. I zauwaz, ze to nie tylko moja opinia. Wczytaj sie w watek.
!!! widzicie że dziewczyna jest ładniejsza od was to od razu jedziecie po niej jak po łysym koniu ...
Czlowieku czego Ty chcesz? Jakas krucjate prowadzisz? Napisalam, ze jest ladna, wez doczytaj. I przestan uderzac we mnie personalnie, bo nawet mnie znasz. Opanuj sie moze, co? To ma byc tylko wymiana pogladow i dyskusja, a nie walka.
Super, ze jestes takim wielkim fanem Pani Magdaleny. Napisz do jej fanklubu, to moze dostaniesz autograf ze zdjeciem i dedykacja :) A na powaznie, to aktorzy genialni to dla mnie aktorzy pokroju Jandy czy Gajosa. Dopiero patrzac na ich wieloletnia kariere mozna powiedzic czy sa czy nie sa genialni...Zreszta nie Tobie decydowac czy mam czy nie mam racji, bo w kwestii gustow nie ma czegos takiego jak racja. Pozdrawiam

tomucho77

Pamietając o Twoich wcześniejszych wypowiedziach jestem w stanie stwierdzić, że bronisz p. Magdalenę tylko dlatego, że Ci się podoba z wyglądu. Ja również swego czasu adorowałem jej niemiłosiernie, ale potrafię stwierdzić, że aktorką ponadprzeciętną to ona nie jest. Ja oglądałem WSZYSTKIE filmy i seriale, w których występowała (włącznie z etiudami studenckimi), więc wiem co mówię i zgadzam się z argumentami użytkownika teffi. Pani Magdalena może i nadrabia urodą, ale jest sporo aktorów w jej wieku, którzy są lepsi moim zdaniem. Nie ma co się bulwersować bez powodu, zostały podane sensowne i konstruktywne argumenty więc nie ma mowy o żadnym "pluciu się". Pozdrawiam.

julaz1994

"Pamiętając o Twoich wcześniejszych wypowiedziach jestem w stanie stwierdzić, że bronisz p. Magdalenę tylko dlatego, że Ci się podoba z wyglądu" i jak to się ma do mojej wypowiedzi ? ...

"Ja w przeciwieństwie do ciebie widziałem Ją na żywo w teatrze w którym gra genialnie, widziałem Ją również w jednym odcinku Komisarza Aleksa gdzie genialnie tą "twarzą z jedną miną" zagrała niewidomą. Widziałem ją również w 48 odcinkach serialu Wiadomości z drugiej ręki gdzie również zagrała genialnie !"

... umiesz czytać ?

tomucho77

Tak, umiem, tylko nie rozumiem co próbujesz mi w tym momencie wytknąć. To, że się jej tyle naoglądałeś od razu nie oznacza, że możesz się bezpodstawnie rzucać na innych ludzi, zwłaszcza, że przedstawiają wcale niegłupie argumenty. Możesz sobie być wielkim wielbicielem urody i talentu p. Magdaleny, ale pogódź się z tym, że nie wszyscy muszą mieć taką opinię jak ty. Pozdrawiam

julaz1994

To działa też w drugą stronę to że nie naoglądałeś się jej nie oznacza że można Ją od tak sobie besztać w necie.

tomucho77

" Ja oglądałem WSZYSTKIE filmy i seriale, w których występowała" czytaj ze zrozumieniem, to po pierwsze. Po drugie wskaż mi zdanie, w którym obraziłem p. Magdalenę? Przedstawiłem tylko moją opinię na temat jej telantu aktorskiego. Nie padło żadne obraźliwe słowo, więc gdzie tu besztanie? Pozdrawiam

julaz1994

Sorka źle sprecyzowałem zdanie ty nie zbeształeś Madzi ale zrobiła to założycielka tematu.

tomucho77

Jestem ciekaw, w którym miejscu p. Magdalena została tak strasznie wegług ciebie zbesztana.

julaz1994

W którym miejscu napisałem że "strasznie" została zbesztana ? między zbesztaniem a strasznym zbesztaniem jest różnica !

tomucho77

Nie rozumiem, jak akurat TY możesz się wypowiadać o besztaniu- czytałam Twoją wypowiedź odnośnie aktorki Anne Hathaway- widać według jakich kryteriów głównie oceniasz ludzi. Tak samo tutaj to jedynie TY zbeształeś założycielkę tematu i inne dziewczyny, które napisały coś negatywnego o Magdzie, jakoby myślały według Twoich kryteriów- czyli WYGLĄDU. Zarzuciłeś im próżność, a tymczasem to właśnie Ty myślisz według siebie!!! Ja na przykład nie zazdroszczę p. Magdalenie niczego, a też uważam, że akurat w popularnym serialu dwójki gra sztucznie. I jest to dla mnie fakt -innych ról nie widziałam, więc się nie wypowiem...A nie jest też aż taka piękna, widziałam tysiące ładniejszych kobiet i bardziej wyrazistych- to jest wyłącznie Twój gust, więc nie wszyscy od razu muszą uważać tak samo i jej zazdrościć. Nie odejmuj innym kobietom urody, skoro nawet ich nie widziałeś. Może byś się zdziwił...

Amandzia_3

W którym miejscu zbeształem założycielkę tematu i inne dziewczyny, które napisały coś negatywnego o Magdzie ?

tomucho77

Przecież chyba wyraźnie napisałam w jaki sposób obrażasz wypowiadające się negatywnie o ''Twojej Madzi'' kobiety. Cytuję fragment Twojej wypowiedzi: ''Caly czas jedna do bolu ograna mina plus cielece spojrzenie"....Przez kilkadziesiat odcinkow nie zmienila wyrazu twarzy. Koszmar ... to jest własnie plucie !!! wy wszystkie tak robicie !!! widzicie że dziewczyna jest ładniejsza od was to od razu jedziecie po niej jak po łysym koniu ...''- tutaj właśnie zbeształeś wszystkie kobiety, że są zazdrośnicami i że są próżne do bólu. Nie każdy myśli według takich kryteriów i ocenia pod względem wyglądu- ''o! ta jest ładna, to muszę jej dokopać''- to chyba odpowiednie dla dziewczyn z podstawówki. Choć przyznam, że czasami tak się kobiety potrafią zachowywać, ale bez przesady, że każda, która wypowie swoje nieprzychylne zdanie, zaraz musi być tego przykładem. Co innego gdyby autorka tematu napisała coś złośliwego, nie popierając tego sensownymi argumentami. Tak się składa, że z tym ''cielęcym spojrzeniem'' miałam identyczne odczucia i nikt nie pisze tego, żeby potępić p. Magdę jako osobę. Dajmy przykład Natalii Siwiec- w jej przypadku wszystkie kobiety, które ją potępiają też nie mają racji i są tylko zazdrosne? Pewnie i część jej czegoś zazdrości, ale większość ma po prostu rację, bo mimo że jest ładna, to w głowie ma pusto.

Amandzia_3

Amando widzisz źdźbło w moim oku, a nie dostrzegasz belki u założycielki tematu. Skoro ona zbeształa Madzię pisząc ''Caly czas jedna do bolu ograna mina plus cielece spojrzenie" to dlaczego mam jej nie bronić, dlaczego nie mogę napisać o założycielce tematu że się myli i że pisząc takie teksty pluje na nią bezpodstawnie !

tomucho77

Oczywiście, masz prawo bronić kogo chcesz, ale napisałeś ' 'Wy wszystkie tak robicie !!! widzicie że dziewczyna jest ładniejsza od was to od razu jedziecie po niej jak po łysym koniu'', a to nieprawda. Ja tak nie robię, a u założycielki tematu też nie zauważyłam jakichś tam celowych złośliwości. Tylko o to mi chodziło, że poczułam się dotknięta tym ''Wy wszystkie''- może to głupie, że się tym przejęłam, ale gardzę kobietami, które z zazdrości wypisują negatywne rzeczy na ''ładniejsze'' od siebie, i jeśli ja sama napiszę coś negatywnego, to na pewno nie z powodu tego, że dziewczyna jest ''zbyt ładna''- taką to mogę nawet jako kobieta nacieszyć oko:) Może tak samo myśli autorka postu- wcale od razu nie musi być zazdrosna- wyraziła tylko swoje zdanie.

tomucho77

Ty chyba masz jakieś problemy z samym sobą. Normalny człowiek w dyskusji, na konstruktywne argumenty odpowiada konstruktywnymi argumentami, a nie ogólnikowo oczernia wszystkie kobiety zarzucając im "plucie się". Na dodatek pogrążasz się, próbując się tłumaczyć, że ją tylko bronisz, co jest nieprawdą, bo Twoje zdania opierały się w większej mierze na oczernianiu użytkowników, którzy myślą inaczej niż ty oraz domysłach typu "założę się że swoją opinię opierasz na serialu Wszystko przed nami!"

julaz1994

Umiesz czytać julaz ? ...

"Ja w przeciwieństwie do ciebie widziałem Ją na żywo w teatrze w którym gra genialnie, widziałem Ją również w jednym odcinku Komisarza Aleksa gdzie genialnie tą "twarzą z jedną miną" zagrała niewidomą. Widziałem ją również w 48 odcinkach serialu Wiadomości z drugiej ręki gdzie również zagrała genialnie !".

tomucho77

Gdybyś tylko to napisał, to nie miałbym żadnych obiekcji, ale skoro nie umiesz normalnie prowadzić dyskusji, to nie mój problem

julaz1994

Czyli według ciebie napisanie czegoś takiego "Caly czas jedna do bolu ograna mina plus cielece spojrzenie...." jest normalnym prowadzeniem rozmowy ?

tomucho77

Tak. Nie zostało napisane nic co mogłoby dawać do zrozumienia, że autor wypowiedzi miał na celu bezpodstawne obrażenie p. Magdaleny. Po prostu wyraził swoją opinię w słowach, które nikogo nie obrażają i które jeszcze jako tako mieszczą się w ramach normalnej dyskusji, czego już nie można powiedzieć o twoich, ponieważ jedyną "plującą się" osobą jesteś ty,

julaz1994

A w którym miejscu bezpośrednio kogoś oplułem ? i czy nie mogę mieć własnego zdania ?

Dla mnie danie takiego porównania "cielęce spojrzenie" jest lekko nie na miejscu, to porównanie miało na celu uwydatnienie i podkreślenie tego że Magdalena wcale nie jest taka dobra jako aktorka, oraz to że my faceci oceniamy Ją tylko za urodę !

tomucho77

Z każdym kolejnym postem się tylko pogrążasz. "Zastanawiam się co kieruje wami dziewczynami, kobietami że tak plujecie w necie na aktorki ?" lub "to jest własnie plucie !!! wy wszystkie tak robicie !!! widzicie że dziewczyna jest ładniejsza od was to od razu jedziecie po niej jak po łysym koniu ..." - chyba zapominasz o własnych wypowiedziach. Nie ma znaczenia, czy obrażasz kogoś personalnie czy grupowo, fakt obrazy pozostaje. Masz oczywiście prawo do własnego zdania, ale dobrze by było, gdyby było zachowane w granicach kultury, której wyraźnie u ciebie brakuje gdy ktoś ma inne zdanie niż ty. Skoro porównanie "cielęce spojrzenie" jest dla Ciebie nie na miejscu, to dlaczego od razu tak nie napisałeś, a teraz obaj brniemy w tej śmiesznej dyspucie, którą dawno przegrałeś? Wiesz, co to znaczy "negatywna opinia"? Poza tym, nie wiem jak wyrażenie "cielęce spojrzenie" ma w jakikolwiek sposób odzwierciedlać fakt oceniania p. Magdaleny wyłącznie za urodę, ale widocznie poraz kolejny sobie coś dopowiedziałeś.

julaz1994

Jeszcze raz się zapytam w którym miejscu w tych zdaniach "Zastanawiam się co kieruje wami dziewczynami, kobietami że tak plujecie w necie na aktorki ?", "to jest własnie plucie !!! wy wszystkie tak robicie !!! widzicie że dziewczyna jest ładniejsza od was to od razu jedziecie po niej jak po łysym koniu ..." jest OBRAŹLIWE słowo, od kiedy stwierdzanie faktów jest obrazą i od kiedy słowo (nie wiem czy o to słowo ci chodzi ?) "plucie, plujecie" jest obrazą ???

tomucho77

Widzę, że nie masz kompletnie pojęcia o czym piszesz. Nie ma to jak uogólnianie i wrzucanie kobiet do jednego worka, nieprawdaż? Dla kobiet, które nie mają nic złego do powiedzenia o p. Magdalenie, takie określenie i odgórne założenie JEST obraźliwe, ale najwyraźniej nie zdajesz sobie z tego sprawy. Zastanów się czasem co piszesz, bo to co napisałeś nie jest "stwierdzaniem faktów" a Twoim szowinistycznym widzimisię.

tomucho77

Jak zwykle twoje kłótnie. Prawdę ci powiedzieli. Opluwasz. Prowokujesz.

Mowiacy_do_reki

Ty natomiast dodał byś do tej rzekomej kłótni trochę wyzwisk na literę "F" co nie misiaczku ?

tomucho77

Haha, misiaczek, czyli nerwy puszczają. Tak, dodałbym, a wiesz dlaczego? Bo sobie na to zasługujesz.

tomucho77

Z tą wypowiedzią odnośnie Anne Hathaway, to akurat przepraszam, bo pomyliłam Cię z innym użytkownikiem:P Choć to akurat nieważne, bo prawdą jest, że zarzuciłeś wszystkim negatywnie wypowiadającym się zazdrość i próżność- tylko nie rozumiem czego aż tak tutaj zazdrościć:P Tym bardziej, że to typ kobiety specyficznej, która nie każdemu się podoba, bo według mnie, to ma w sobie coś odpychającego i wyniosłego.

teffi

Nie rozumiem dlaczego tak uważasz. Moim zdaniem gra aktorska wychodzi jej dobrze...
Z tą jedną miną to też przesada i nieprawda wg mnie. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones